Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 24 maja 2011

Upcycle - kartka na dzień mamy

TUSIA_SIGGIE


Dzień Mamy już tuż, tuż :) Na tę okazję przygotowałam karteczkę - z papierów Cosmo Cricket - Upcycle. Cała kolekcja ma wiele kobiecych wzorów i jest optymistycznie kolorowa. Jednakże każdy papier ma w sobie też odcień pożółkłej starości, co razem tworzy fantastyczny mix.Wszyscy wiedzą zapewne, że kartki nie są moją mocną stroną :D Ale są takie dni, kiedy i ja kartkuję. Kartka jest dość prosta - trochę w "amerykańskim stylu" :) Przygotowałam ją jako alternatywę dla kartek pełnych kwiatów i ozdobnych zawijasów. Papier, który jest po prawej stronie (Upcycle - re:design), sam w sobie jest niezwykle dekoracyjny - wszystkie torebeczki i skrawki gazet są jego integralną częścią. Drewniany motylek to produkt innej amerykańskiej firmy - Studio Calico.

Uwielbiam też małe alfabeciki - ten, którego użyłam, to Teeny Alpha firmy Glitz. Nie obeszło się jednak bez mediów :) Bilet, który zrobiłam za pomocą stempla Tima Holtza, tuszy distress i pudru do embossingu, psiknęłam żółtym glimmer mistem, by lepiej komponował się z całością.

Są takie okazje, na które przygotowując kartki czy prezenty, wkładamy w nie całe serce. Z pewnością tak jest w przypadku Dnia Mamy. To dzień szczególny, w którym honorujemy osoby, które poświęciły dużą część swojego życia naszemu wychowaniu, dorastaniu i kształtowaniu nas. Większość z nas jest już też mamami i choć nie otrzymamy takich kartek, jakie same wręczymy lub wyślemy swoim mamom, to jednak każda karta od naszych dzieci będzie zawsze najpiękniejsza na świecie. Życzę wszystkim mamom wspaniałego Dnia Mamy!

Tusia

A oto materiały użyte do wykonania powyższej kartki:

6 komentarzy:

scraperka pisze...

świetna jest! :)

irinynca pisze...

Интересная работа!

Magda Polakow pisze...

Piekne kolory!

Selennea pisze...

Rewelacyjna :)

Tusia pisze...

Dziękuję bardzo :*

seagirl pisze...

Jak zwykle rewelacja! Pięknie dobrane kolory!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)