Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 16 czerwca 2011

Curio - leśnie, zielono i cieniście

TUSIA_SIGGIE

Jakiś czas temu zauroczyła mnie totalnie kolekcja Curio Basic Grey - pełna leśnych i cienistych motywów, bardzo klimatyczna, z ptaszkami, kwiatami i pięknymi wzorami. Zrobiłam z niej scrap, dwie kartki i... odłożyłam na półkę - miałam plan zrobić z niej album. Trochę czasu minęło zanim wywołałam odpowiednie zdjęcia, ale... oto jest. Album przygotowany na bazie kolekcji Curio. Uprzedzam - będzie dużo zdjęć :)


Na okładce pojawiły się wycinane z papieru Camelia kwiaty oraz piękne aksamitne listki od 7 gypsies i tekturowe kwiatki z zestawu Parisian Anthology. Wszystkie krawędzie albumu potuszowałam tuszem distress Forest Moss - dla dodania głębi. Bardzo lubię ten kolor - typowo mszysty, ciemny zielony - pięknie się nim cieniuje. A oto środek albumu.


Wszystkie zdjęcia pochodzą z sielskiego urlopu, spędzanego przez nas rok temu na Dolnym Śląsku - wśród lasów, jezior, zamków, górek i dołków. Zdjęcia same w sobie mają sporo uroku, dlatego nie chciałam ich przytłaczać nadmiernie ozdobnikami. Starałam się stworzyć spójny klimat - w wielu miejscach pojawiają się naklejki z tekstami firmy K&Company.


Journaling dopiero dopiszę - w wielu miejscach starałam się zostawić wystarczająco dużo niezagospodarowanego miejsca, żeby później mieć gdzie dopisać swoją historię tego wyjazdu.Uwielbiam robić albumy (wiem, że już to mówiłam). Wykonanie powyższego zajęło mi trzy wieczory. Dzięki bindownicy mogę wszystkie strony połączyć w całość - zrobienie takiego albumu, to wierzcie mi - sama przyjemność :) Wkrótce pokażę kolejny :)

Tusia

A oto użyte materiały:

8 komentarzy:

scraperka pisze...

ale przepiękny album:)

Bellaidea pisze...

Curio plus Twoje zdjecia to znakomite polaczenie!

Jagodowa_Lady pisze...

Piękny album, niby proste dodatki, ale świetnie dobrane i bardzo mi się podoba jak idealnie kolory papierów wpasowały się w kolory zdjęć

IWA pisze...

Trzy wieczory?! Mi by miesiąca zbrakło i takiego cuda bym nie wyczarowała! Rewelacyjny!

Bajjka pisze...

Zdjęcie z posągiem mnie rozwaliło :D:D
album cuuudny!!!

Gosik pisze...

piękny album :)

KOLOROWY ptak pisze...

cudowny!!!

Matilde pisze...

Cudowny klimat wyczarowałaś :))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)