Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 4 lipca 2011

Basic Grey - kartki z kwiatkami

TUSIA_SIGGIE

Jak zapewne wiecie, kartki nie są moim żywiołem :) Ale i ja czasami się z nimi mierzę. Obydwie pokazywane dziś przeze mnie kartki wykonane są z kolekcji Basic Grey - klimatycznej Curio i soczystej Hello Luscious. Na obydwu kartkach możecie także zobaczyć kwiatki-kręciołki (jak ja je nazywam), które są bardzo proste w wykonaniu i znane chyba wszystkim.


W tej kartce wykorzystałam chipboardy z tej samej kolekcji, co papiery - Hello Luscious. Mają one te same kolory, co papiery i koordynujące wzory. Używając różnych produktów z jednej kolekcji ułatwiamy sobie wykonanie spójnej scrapbookingowej pracy - od razu mamy harmonię kolorystyczną.


Na zbliżeniu widać, że kwiatki ozdobiłam brokatami w płynie - Glitter Glue Stickles. Na zdjęciach nie widać, ale cała kartka została spryskana Glimmer Mistem i pięknie się mieni. Obdarowana nią osoba na pewno zauważy.


W tej kartce wykorzystałam klimatyczną kolekcję Curio - wycinane kwiatki, rubonsy i chipboardy. Podobnie jak w pierwszej kartce, kwiatki ozdobiłam brokatem w płynie. Listki są wycięte z papieru, a ich środek zaakcentowany Liquid Pearls w kolorze Bisque.


Cała kartka również pięknie się mieni - jest obficie spsikana glimmer mistem w kolorze Bronze.

A oto użyte materiały:

4 komentarze:

scraperka pisze...

przepiękne prace:) uwielbiam tak zrobione kwiaty! a materiały ze scrapki.pl chciałoby się mieć wszystkie:)

JaMajka pisze...

Kartki piękne, obydwie, bardzo eleganckie i z klasą!

Tusia pisze...

Dziękuję :*

Nath pisze...

Uwielbiam tego typu wzory na papierach, piekne prace!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)