Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 10 lipca 2011

Glitz - Datownik

BETIK_SIGGIE

Bardzo rzadko zdarza się, że widząc papier dokładnie wiem co z niego zrobię. Tak jednak było w tym przypadku. Od kiedy go zobaczyłam wiedziałam, że powstanie z niego kalendarz urodzin. W końcu co jak co, ale tort jest najlepszym symbolem celebracji tego święta przecież:)


Powstał zatem. Niekoniecznie wzbogacony w wiele dodatków bo jego żywotność przeznaczona jest na wiele lat . Ale mając tak dekoracyjny papier nie trzeba odwracać uwagi od tego, co piękne.


Okładki - tył i przód są wykonane z Glitz Hoopla Cake, a ponieważ papier z tortem ma pełno przecierek i przetarć, pod spód dołożyłam papier o podobnych właściwościach ale z firmy 7gypsies - Avignon - Decoration, dzięki czemu uzyskałam piękną ramkę dla mojego "głównego bohatera". Mimo iż z różnych rodzin pochodzą to pięknie się uzupełniają... 


Teraz wystarczyło tylko podkreślić urodę tego, co już było... Troszkę białych przecierek na brzegach, kawałek koronki, tekturowy element spryskany glimmerem w kolorze Key Lime, piękny ćwiek i kilka samoprzylepnych perełek tu i tam... to właściwie wszytkie dodatki. 


Środek jest jeszcze prostszy... kolejny arkusz Glitz Hoopla Frames pobielony delikatnie na brzegach posłużył za całą dekorację wewnętrznej strony. Ponieważ na użytych przeze mnie papierach dosyć dużo "się dzieje" i nie widziałam sensu w upychaniu tam jakiegokolwiek napisu postanowiłam dodatkowo wykonać stronę tytułową... jak widać ona też jest prosta...na czarnej kartce przykleiłam kawałek papieru (druga str papieru użytego obok), który dodatkowo ozdobiłam tekturowym elementem dopasowując go kolorystycznie do całości a u góry nakleiłam przezroczystą ramkę z Peek A Boo z kolekcji Laced with grace, w którą wkomponowałam wycięty z tektury spryskany dla odmiany białym chalkiem napis. 
Ot i cała praca:) A efekt...

Betik

A oto użyte przez Betik materiały:

8 komentarzy:

Tores pisze...

Świetny! Fantastycznie wykorzystałaś te papiery.

Anonimowy pisze...

Cudownie wyszło =]Ten zielony bardzo mi się podoba =]

PatiS pisze...

Fantastyczny!! Kolory nie pozwalają oderwać wzroku!!

Moje scrapkowanie pisze...

Wspanialy jest!!!Calosc powalajaca!!!

wiosanka pisze...

Świetny!
Te papierki są rewelacyjne! :-)

Cindy Gay pisze...

Perfection!

IWA pisze...

Rewelacyjny! Cudne kolory, perfekcyjne wykonanie!

ewamaison pisze...

znam te papiery - bardzo mi się podobały i były albo są jeszcze w promocji...już je prawie kupiłam ale nie miałam na nie pomysłu a tu proszę ! wcale to nie musi być przepiśnik jak się okazuje a tylko on przychodził mi na myśl. pozdrawiam, ewa

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)