Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Echo Park Paper - prosto

BETIK_SIGGIE


Moje dzisiejsze kartki są bardzo proste... Jednak przyznacie sami, że papier z kolekcji Season's Greetings Echo Park Paper nie potrzebuje wielu dodatków. Sam w sobie jest tak dekoracyjny, że wystarczy minimum ozdób a kartka i tak będzie atrakcyjna. 

Przyznam szczerze, że choć stronię od mnogości wzorków to tutaj są one akurat atutem. Choć są bardzo różne to można je ze sobą łączyć i zawsze wyglądają dobrze w swoich połączeniach.
Zresztą pierwsza kartka jest potwierdzeniem tego, co napisałam powyżej:) Poza nietradycyjnym kształtem i głównymi bohaterami w postaci różnych papierów, jedynym dodatkiem jaki tu umieściłam jest mięsisty chipboard a właściwie upleciony z niego wianek świąteczny. No.. może jeszcze kilka guzików... Rzec by można, że to prościzna nad prościznami, ale wg mnie niczego więcej tu nie trzeba:)

Druga kartka właściwie jest bardzo podobna do tej pierwszej choć tu dodatków jest nieco więcej.  Skorzystałam tutaj z arkusza naklejek i jedną z nich - choinkę - przerobiłam na chipboard podklejając ją tekturą. Roboty mało jak widzicie a efekt, mnie przynajmniej, bardzo się podoba. I po raz kolejny dodam, że ogromna w tym zasługa owych wzorzystych papierów.
Obie kartki zostały delikatnie oszronione białą akrylówką... Ten zabieg sprawił, że wyglądają lekko i bardziej zimowo. Serdecznie polecam wam zapoznanie się z tą kolekcją. Naprawdę warto się jej przyjrzeć z bliska:)


Betik

A oto użyte materiały:

3 komentarze:

Ela 17 pisze...

Przepiękne karteczki a papiery super

CarmenAlice pisze...

skromne ale szalenie szykowne kartki - przyprószone śniegiem wyglądają cudnie

Sija pisze...

Kartki świetne, w moim typie ;) A papiery wyglądają na pracach o wiele jaśniej niż na zdjęciach w sklepie.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)