Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 9 grudnia 2011

Nowości - October Afternoon, Studio Calico, Glitz i The Twinery

W taki dzień jak dziś, poprawiają nastrój z pewnością kolory - a dziś u nas duuuużooo nowych kolorów :) Zapraszamy na krótki przegląd nowości:

Sznureczki The Twinery - bawełniane, miękkie, w soczystych lub delikatnych kolorach - lubiane przez wiele scraperek. Oryginalny produkt firmy The Twinery z USA. Nadają się nie tylko do wszelakich prac craftowych, ale także do pakowania prezentów :) W sklepie dostępne w dużych szpulkach (pojedyncze sztuki) oraz odcinkach 10 metrowych - by wielbicielki kolorów mogły kupić sobie większą ilość.


Kolekcja Farmhouse firmy October Afternoon - podejrzewam, że w większości scraperek wzbudzi zachwyt, bowiem firmie OA udało się połączyć ze sobą stonowane kolory i bardzo kobiece motywy.Kolekcja Memoir firmy Studio Calico - fantastyczne połączenie nasyconych barw i pasteli.


I ostatnia z letnich premier firmy Glitz Design - kolekcja Dance in the Sunshine. Nietypowe zestawienie fioletu, żółci i błękitu w tej kolekcji świetnie ze sobą współgra. Charakterystyczne dla firmy Glitz romantyczne motywy i dodatki spodobają się wielbicielkom stylu romantycznego.


Zapraszam do sklepu :)
Tusia

2 komentarze:

Ela 17 pisze...

Wszystko jest przepiękne chciałabym choć część z tego miec

Sija pisze...

Ta dostawa jest jakby na moje zamówienie ;) Już wiem jak spędzę dzisiejszy wieczór...

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)