Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 8 stycznia 2012

Dream Big - mediowa ramka

ANAI_SIGGIE
Dziś chciałabym Wam przedstawić ramkę, którą wykonałam jakiś czas temu jako element dekoracyjny do mojego twórczego pokoiku. Pomysł jest dość prosty i atrakcyjny głównie dzięki wykorzystanym mediom. Drewniana ramka z Ikei została pokryta farbką pękającą i podbarwiona Glimmer Mistem, co nadało jej ciekawego postarzonego wyglądu (mini kursik na taką ramkę przedstawiałam w lipcowym odcinku "Jak one scrapują?", który możecie znaleźć na moim blogu). Nie mogło też oczywiście zabraknąć tekturowych elementów, które pokolorowałam za pomocą Distressów i Glimmer Mistów. Można w ten sposób uzyskiwać piękne intensywne kolory, a nie od dziś wiadomo, że różnorodność kolorów jest mi szalenie bliska.Przydało się też trochę "śmieciowych" elementów - kawałek starej koronki, kwiatek od jakiegoś opakowania jeszcze z prezentów ślubnych. Dzięki Glimmer Mistom i brokatowi w kleju można takim znaleziskom nadać nowe życie. 


Jak widać nie wykorzystałam w tej pracy wielu scrapowych papierów. Pojawia się jedynie gałązka z papieru Elise Rebel - Overemotional i kawałek tła z Parisian Anthology - Darling Doilies (to jedna z tych kolekcji, której totalnie szkoda mi zużyć i każdy skrawek staram się wykorzystać w jak najbardziej przemyślany sposób!).  Dopełnieniem całości jest napis ułożony z literek Chipboard Alpha Woodgrain. To jeden z najpiękniejszych alfabetów, jakie zakupiłam w ostatnim czasie. Szalenie podoba mi się połączenie tekturowej wypukłości z lekko drewnianym wzorem - daje to przepiękny naturalny efekt.
Anai

A oto użyte materiały:

2 komentarze:

Ela 17 pisze...

przepiękne

Magda Polakow pisze...

Piekna ramka, taka wiosenna. Wiecie, ze u mnie juz hiacynty zaczynaja kwitnac w ogrodzie, a zonkile i tylipany na 10cm wystaja juz z ziemi!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)