Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

czwartek, 12 stycznia 2012

Nowości - Glitz, Simple Stories, Crate Paper

Pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie, za to u nas w sklepie - prawdziwa feeria barw :) Dotarło do nas kilka fantastycznych nowości :)

Firma Glitz, której kolekcje pełne są kobiecych elementów, wypuściła małe pady papierów będące zapowiedzią trzech nowych kolekcji - French Kiss, Pretty in Pink i Happy Travels, które będzie można kupić dopiero za około miesiąc lub dwa - zostaną one zaprezentowane na najbliższych targach CHA w USA (za dwa tygodnie). Już teraz wszystkie małe pady papierów oraz małe pady do kolekcji Vintage Blue można kupić w scrapki.pl :)
Drugą nowością, która także już leżakuje na półeczkach sklepu scrapki.pl to kolekcja Year-O-Graphy firmy Simple Stories. Tak jak Betik już wspominała na temat poprzedniej kolekcji Simple Stories - Generations, że scrapuje się sama, identyczne odczucie prawdopodobnie będzie towarzyszyć tej kolekcji :) Zobaczcie same:
Na tym nie kończymy jeszcze z nowościami :) Firma Crate Paper przygotowała w ostatnim sezonie przepiękne kolekcje, które trzy są do kupienia w scrapki.pl.


Paper Heart - dostępne są zestawy, małe pady, naklejki brzegowe, chipboardy i naklejki etykietki.


Farmhouse - dostępne są zestawy, duże papiery, małe pady, chipboary, naklejki brzegowe, naklejki etykietki, guziki, naklejki z alfabetem.


Random - dostępne są małe pady i zestawy.

Oprócz tego uzupełniliśmy stany magazynowe metalowych kółeczek do spinania albumów - dostępne u nas rozmiary to: 1,9cm, 2,5cm, 3,8cm, 5cm, 6,3cm i 7,6cm.

Prawdopodobnie jeszcze dziś zostaną także uzupełnione zapasy papierowych taśm marki Dekoracyjna Taśma oraz pojawią się nowe wzory.

Miłego dnia :)
Tusia
4 komentarze:

pest pisze...

Ale cudowności =]

Aśko pisze...

achhh, chciałoby się mieć to WSZYSTKO! :D:D:D

Bellaidea pisze...

Glitz nas rozpieszcza!

Ela 17 pisze...

wszystko przepiekne

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)