Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 14 stycznia 2012

Simple Stories w męskim wydaniu

BETIK_SIGGIE
Prace w męskim stylu dla mnie – niepoprawnej romantyczki – to zawsze ogromne wyzwanie. Kiedy zostałam poproszona o notes, który miał pełnić rolę pamiętnika od razu wiedziałam, że powstanie z fantastycznych papierów Simple Stories Generations.


Kolekcja posiada zestaw cudnych kratek oraz kolorystykę doskonale wpisującą się w męskie klimaty. Ma też wiele arkuszy, z których można wycinać np die-cuty. Mój kawałek z tekstem wycięłam właśnie z obszerniejszego kawałka zostawiając tylko to, co mi odpowiadało. Podkleiłam go tekturką dzięki czemu został bardziej wyeksponowany i zabarwiłam tuszem vintage photo gdzieniegdzie jeszcze nieudolnie zostawiając dodatkowo kilka kleksów z reinkera.Fantastycznym uzupełnieniem okazała się być papierowa taśma Toma Holtza (mój nowy nabytek, w którym zdążyłam się już zakochać) ktorą poprzyklejałam tu i ówdzie. Wg mnie dodaje całości smaczku. Reszta to już zasługa szarej tektury, z której wycięłam tag oraz mocno poszrpanego papieru do pakowania.
Ponieważ to męski notes starałam się unikać zbyt wielu dodatków więc skończyło się na dekoracyjnych ćwiekach oraz drobnych naklejkach z tej samej rodziny co papiery. Całość niezbyt wymyślna i skomplikowna ale podoba mi się mimo iż od razu widzę rzeczy, które poprawiłabym następnym razem:)
Betik

A oto użyte materiały:

7 komentarzy:

ScrapAtka pisze...

Cudo :)

Yvette pisze...

Świetny notes!! A papiery genialne... Już na nie zachorowałam :)

Magda Matraszek pisze...

ja normalnie zawsze boje sie tu zagldac,bo jak Betik cos przygotuje,to dostaje palpitacji serca! swietny notes!!!

makola pisze...

Piękny notes, niesamowicie klimatyczny! ;)
Pozdrawiam!

cat lacigale pisze...

this is fabulous ! I love this !

justi pisze...

Nie, no...po prostu genialny...próbowałam się kiedyś wykonać męską karteczką z notesem i wiem, że jest to baaaardzo trudne ale Tobie Betiku wyszło to po prostu cudownie! Myślę, że każdy mężczyzna z ułańską fantazją i gentlemańskim gustem doceniłby taki prezent...
SUPER.

ps: dwóch moich "mężczyzn domowych" przytaknęło, że super :) Gratuluje!

UHK Gallery pisze...

Fantastyczny!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)