Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 15 stycznia 2012

Zabawa w lfitowanie - dziewiąta edycja

Witamy w kontynuacji naszego zeszłorocznego cyklu - zabawy w liftowanie. Pozwolę sobie przypomnieć, na czym polega nasza zabawa.

Co miesiąc, 15ego, na naszym blogu pojawia się post, a w nim praca jednej z naszych projektantek oraz lifty tej pracy przygotowane przez resztę zespołu. Na czym polega lift? Otóż należy posługując się pierwowzorem przygotować swoją pracę będącą mniej lub bardziej luźnym odzwierciedleniem oryginału. Poniżej zaprezentujemy nasze prace, aby wszystkie osoby, które dotychczas z liftem nie miały do czynienia, mogły zobaczyć na czym cała zabawa polega.

A zatem - w tym miesiącu liftujemy scrap Finnabair.


A oto lifty naszego zespołu:

AnaiBetikEnczaMamuta


Tusia

Zielonooka
A teraz twój ruch :) Przygotuj swój lift, opublikuj na blogu linkując do tego wyzwania i wklej link bezpośrednio do swojego posta poniżej w inlinkz. Na Wasze lifty czekamy do 25ego do północy.

A co po tym terminie? Wyłączy się możliwość dodawania linków przez Inlinkz, a my w zespole wybierzemy jeden z waszych liftów i zaprosimy autorkę tego liftu do bycia naszą Gościnną Projektantką w kolejnym miesiącu :) Jeśli autorka przyjmie nasze zaproszenie, to w kolejnym miesiącu przygotuje lift, który będzie publikowany w dniu wyzwania tj. 15ego lutego razem z pracami całego DT oraz jeszcze jedną, dowolną pracę, którą będzie Was inspirować na naszym blogu :)

Czekamy zatem na Wasze zgłoszenia :)
Tusia i DT scrapki.pl

6 komentarzy:

KOLOROWY ptak pisze...

piękne lifty!!!

Aida Domisiewicz pisze...

Ale świetne prace - wszystkie są genialne!!!
Ja nie przepadam w sumie za liftami, a na lift pracy Finn może się skuszę, kto wie ? :)

Matilde pisze...

Piękne LO do zliftowania i przepiękne lifty! Echhhh.... Napatrzeć się nie mogę:)

corinne de france MARCH pisze...

des pages Magnifiques ^^
corinne de france

finnabair pisze...

o rany!!!!!!!1 co jeden, to piękniejszy, ciekawszy, bardziej zaskakujący - lifty cudowne, TAK BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!! :********

Kasia Krzymińska pisze...

Przyznam, że praca przy tym lifcie była jedną z najprzyjemniejszych. Finn, uwielbiam inspirować się Twoim stylem i kompozycjami. Dziękuję :*

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)