Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 14 maja 2012

Gościnna projektantka - Zanka


Gościnną projektantką w tym miesiącu na blogu scrapki.pl jest Zanka, której wspaniałe prace nie raz prezentowaliśmy na naszym blogu w ramach wyróżnień z galerii na flickr i scrapcorner. Tym razem Zanki pracy zwyciężyła w nasze Zabawie w liftowanie. Zapraszamy do przeczytania tego, co Zanka chce nam o sobie powiedzieć, obejrzenia jej projektu, a także odwiedzin jej bloga :)Mam na imię Żaneta i czuję się niesamowicie wyróżniona będąc gościnnie w gronie DT scrapki.pl w tym miesiącu :)

Ze scrapbookingiem zetknęłam sie po raz pierwszy jesienią 2010 r. Od tamtej pory ta dziedzina nie przestaje mnie wciągać i zadziwiać - nieustannie odkrywam w niej coś nowego. Intrygują mnie niesamowicie szerokie środki wyrazu, różnorodne style i wręcz nieograniczone pole do artystycznych manewrów.
Moje prace maja głównie na celu oprawienie i zachowanie pięknych wspomnień, a cześć scrapowych projektów, to po prostu upominki dla kogoś bliskiego.
Ostatnio jednak coraz bardziej ciągnie mnie troche głębszy , artystyczny wymiar tej dziedziny. To wciąż najmniej przeze mnie poznany teren i na razie poruszam się w nim nieśmialo :)

W scrapowaniu uwielbiam pracę z mediami, pędzlami i szpachelka. W moich projektach często pojawiają się też 'zdobycze' z second handu - szczególnie koronki. A ulubionym, typowo scrapowym narzędziem są stemple - kobieta nigdy nie ma zbyt wielu: butów, torebek oraz stempli, prawda ? :) Kupuję je wręcz nałogowo, ściągam biedaki do mnie z końca świata :)

Stwierdzam, że moja pasja jest chyba dziedziczna... Nasza mała 2,5latka ma wciąż dość skromny zasób słów, ale jest już w nim słowo 'scrapki' , a raczej jego pochodna, która może oznaczać scrapki/kredki/płatki - niepotrzebne skreślić :) Julia uwielbia towarzyć mi przy pracy i dokłada do moich projektów np. ścinki ze śmieci.

Cieszę się, że mogłam u Was gościć, w tym doborowym i utalentowanym gronie. Bardzo dziękuję za wyróżnienie i do zobaczenia w blogowym świecie!

* * *

Moj tag zrobiłam na bazie z tektury falistej, pomalowanej gesso i białą farbą, a w kilku miejscach nakleiłam skrawki tissue tape. Brzegi papieru, który jest następną warstwą uformowałam na mokro i szybko wysuszyłam nagrzewnicą.Dodałam resztki koronki oraz jutowej siateczki oraz kwiaty. Baner i literki wycięte są wykrojnikami Tima Holtza, a napis dodatkowo embossowałam czarnym pudrem distress.

Zanka

A oto użyte materiały:


2 komentarze:

Dziwolonk pisze...

Piękny wiosenny tag!:)

justi pisze...

Zanciu, jestem z Ciebie bardzo dumna. Twoje prace są przepiękne bo wkładasz w nie mnóstwo serca i całej siebie. Cieszę się, że jesteś gościnną projektantką bo bardzo na to zasługujesz :-*
A tag widziałam, dotykałam i jest 100razy piękniejszy niż ten na zdjęciu :))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)