Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 15 maja 2012

Zabawa w liftowanie - edycja trzynasta

Witam serdecznie w kolejnej, trzynastej już odsłonie naszej zabawy w liftowanie. W tym miesiącu zapraszamy do liftowania przepięknego taga Enczy:A oto prace naszego Design Teamu:

Betik


Finnabair


MamutaZielonooka


oraz nasza gościnna projektantka - Zanka


Zapraszamy do przyłączenia się do naszej zabawy :) Zliftuj tag Enczy i wklej link za pomocą inlinkz. Czekamy na Wasze prace do 25 maja, do północy.
A co po tym terminie? Wyłączy się możliwość dodawania linków przez Inlinkz, a my w zespole wybierzemy jeden z waszych liftów i zaprosimy autorkę tego liftu do bycia naszą Gościnną Projektantką w czerwcu :) Jeśli autorka przyjmie nasze zaproszenie, to w kolejnym miesiącu przygotuje lift, który będzie publikowany w dniu wyzwania tj. 15ego lipca razem z pracami całego DT oraz jeszcze jedną, dowolną pracę, którą będzie Was inspirować na naszym blogu :)

Czekamy na Wasze prace :)
Tusia i DT scrapki.pl


2 komentarze:

Encza pisze...

Przepięne prace dziewczyny!!!!!!!!

justi pisze...

wow...Babeczki, wzroku nie mogę oderwać!!! Przepiękne prace. Każda inna, każda z Was przemyciła siebie w tym lifcie. I oczywiście gratuluję, Zance, majowej gościnnej projektantce :)) że znalazła się w tak szacownym gronie :-*

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)