Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 7 maja 2012

Na zamówienie

TUSIA_SIGGIE

Ostatnio nie mam tyle czasu na scrapowanie ile bym chciała, więc gdy już siadam, staram się robić takie formy, które dają mi najwięcej radości. Uwielbiam przygotowywać albumy/journale. Ten, który pokażę dziś, jest przygotowany na zamówienie mojej siostry, która chce nim podziękować pewnej osobie za opiekę nad dzieckiem. Pozostawiłam wiele miejsca na zdjęcia i zapiski.


Okładka jest mocno kwiatowa (kwiaty Prima) - ale to najbardziej ozdobna część całego journala. Wewnętrzne strony są znacznie spokojniejsze. Papier bazowy w całym albumie to różne arkusze z kolekcji Simple Stories - Fabulous i Documented. Są stonowane, pięknie vintagowe, pasowały mi idealnie.


Na większości stron są przeszycia. Ozdobne elementy pochodzą z kilku kolekcji - Fabulous Simple Stories, Fly a Kite October Afternoon i Thrift Shop October Afternoon. Dokładną listę produktów znajdziecie na końcu posta.


Ozdobne elementy są warstwowo nakładane z pomocą gąbeczek dystansowych - wycinane z różnych arkuszy za pomocą dziurkaczy i wykrojników.

Są kieszonki, miejsca na zapiski i pusta przestrzeń, która może być spożytkowana dowolnie. Ozdoby nie narzucają konkretnego stylu, kolorystyka jest dość stonowana. Myślę, że taki prezent spodoba się osobom o wielu gustach.

Tusia

A oto użyte materiały:


9 komentarzy:

asica.p pisze...

super jest!ja potrzebuje i całkiem poważnie mówię kursu na takie bindowanie,bo ja tylko na 6 oczek na srodku umiem:)

Tusia pisze...

Będę pamiętać :) Wkrótce napiszę jak to zrobić :)

Urszula Jaworska pisze...

Album super, świetne kolory, dodatki. Na pewno spodoba się! Muszę w najbliższym czasie kupić bindownicę, bo jak widzę te wszystkie albumy to zazdrość mnie ogarnia. Póki co zdaję się na życzliwość innych scraperek, ale ile można?

IWA pisze...

Pewnie, że się spodoba - jest piękny!

Magda pisze...

piękny ! Uwielbiam te papiery :) i też z chęcią poczytam conieco o bindowaniu :D

wiosanka pisze...

Rewelacja! Obdarowana na pewno będzie zachwycona!

chanya13 pisze...

Piękny i neutralny, trafi w każde gusta. Cudeńko!!!

justi pisze...

Piękny!!! Te papiery są niesamowite. Ostatnio zrobiłam z nich album ślubny i wyglądaja jak zupełnie inne papiery. W Twoim albumie nabrały takiego bardziej radosnego klimatu. Super.

Tusia pisze...

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie ciepłe komentarze :**

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)