Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 5 lipca 2012

Documented - ślubna ramka

BETIK_SIGGIE

Jeśli szukacie wyjątkowej oprawy na okoliczność ślubu z czystym sumieniem mogę polecić kolekcję Documented Simple Stories. Ma w swojej zawartości delikatne kremowe kolory jak i piękne beże ale nie brakuje jej też mocniejszych akcentów kolorystycznych. I to wszystko w jednej palecie... Ja jestem w niej zakochana. 


Kiedy zostałam poproszona o zrobienie ramki na zdjęcie dla młodej pary z radością sięgnęłam po te papiery. Są doskonałe nie tylko jako tło ale można z nich wycinać mnóstwo mniejszych elementów. Na wyciętą małą kartę z napisem "together" dokleiłam wycięte z innego arkusza postacie. Poszczególne warstwy podkleiłam kosteczkami 3D i w efekcie końcowym otrzymałam całkiem fajny ozdobnik mojej ramki. Piękną ozdobą są też naklejki z ptaszkami.


Ponieważ naklejki są wiotkie a ja potrzebowałam więcej elementów 3D podkleiłam je kartonem wizytówkowym a następnie wycięłam. Dzięki temu zabiegowi uczyniłam je sztywniejszymi i mogłam swobodnie podklejać kosteczkami 3 D nadając im trójwymiarowości. Oczywiście nie mogło się obyć bez kwiatów - tych też jest tu całe mnóstwo, w dodatku w towarzystwie delikatnie wkomponowanego w nie tiulu... Ale jak się ma tak dużą powierzchnię do zagospodarowania to można poszaleć:) 
Do ramki dołączony został jeszcze tag utrzymany w tej samej stylistyce, na odwrocie którego zostały wpisane życzenia.

Betik

A oto użyte materiały:

3 komentarze:

CarmenAlice pisze...

cudna!

Anonimowy pisze...

Przepięknie wszytsko zgrane w jedną całość :)

IWA pisze...

Coś pięknego!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)