Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 18 lipca 2012

Dostawa różności oraz My Prima Place - magazyn inspiracyjny

Dziś mam do przekazania dwie informacje - dobrą i dobrą :) Pierwsza z nich jest taka, że do sklepu dotarła dostawa z dawna wyczekiwanych uzupełnień i niewielkich nowości. A zatem cóż nowego? Mamy drewniane, laserowo wycinane kształty Studio Calico, które są bardzo lubiane przez scraperki.Mamy nowe kolory alfabetów Primy z kolekcji Doodle Deux, nowe wzory kwiatów i uzupełnienie lubianych róż.


Uzupełniliśmy także trochę zapasy Glimmer Mistów:


A teraz druga dobra wiadomość. Mamy dla Was drugi, najnowszy numer My Prima Place - magazynu inspiracyjnego wydawanego przez Primę. Wewnątrz jest 28 stron wypełnionych projektami i inspiracjami oraz gratisowe elementy do wycinania i papier z kolekcji Sun Kiss - do wykorzystania w waszych projektach scrapowych.


Co trzeba zrobić, żeby taki magazyn otrzymać? Otóż mamy ich dla Was 10 sztuk. Każda osoba, która od teraz złoży zamówienie (i opłaci je) w sklepie scrapki.pl na minimum 100 zł w produktach firmy Prima (nie licząc kosztów wysyłki i ew. innych produktów), otrzyma ten magazyn od nas całkowicie za darmo:) Promocja ta trwa do wyczerpania zapasów magazynu.

Życzę udanych zakupów
Tusia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)