Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

7 Dots Studio - nowe kolekcje już w sklepie

Z radością informuję, że dwie najnowsze kolekcje 7 Dots Studio są już dostępne w sklepie scrapki.pl.

Każda składa się z dużych (12x12 cali) i małych (6x12cali) naklejek, dwóch wzorów naklejek z alfabetami (6x12 cali) oraz nowości - arkusza wyciętych tagów.


W kolekcji Domestic Goddess autorstwa Finnabair znajdziecie 9 dwustronnych papierów - jak zawsze bardzo wysokiej jakości, grubych, lubiących media oraz nowość - 2 arkusze bardzo grubych (300 g/m2) elementów kolażowych o satynowej powierzchni, wykończonej lakierem.


W kolekcji Hopefully autorstwa Anai znajdziecie 10 dwustronnych papierów - jak zawsze bardzo wysokiej jakości, grubych, lubiących media, z czego 2 z nich nadają się doskonale do wycinania.

Aby pokazać Wam nowe kolekcje w użyciu, ja (Tusia) i Finnabair przygotowałyśmy specjalnie dla Was prace.

Oto kolekcja Hopefully

TUSIA_SIGGIE

Scrap wykonany na papierze Calm Me Down - połączenie spokojnej szarości, pudrowego różu ze zdecydowaną żółcią. Poniżej zamieszczam miniatury użytych produktów.

Użyte produkty Hopefully - 7 Dots Studio:


Dla osób lubiących tworzenie kartek, ta kolekcja jest wspaniałą propozycją. Przygotowałam dość prostą kartkę w nawiasowym kształcie:


Użyłam papieru Kiss Me jako tło. Napis to jedna z naklejek, której dodałam ramkę z papieru Love Me. Z tego samego papieru wycięłam ozdobne kółeczko, pod które podłożyłam biały kwiatek. Przesłanie "Ciesz się małymi rzeczami w życiu" powoduje, że kartka taka nadaje się prawie na każdą okazję.

A oto kolekcja Domestic Goddess - inspirację przygotowała Finn

FINN_SIGGIE


Projektując kolekcję "Domestic Goddess" miałam w głowie 2 najważniejsze cele: uniwersalność oraz "nutkę kobiecości" - oczywiście w moim nieco niepokornym wydaniu. Efektem końcowym okazało się zderzenie różów, bieli, czerwieni, brązu i złota.... smakowite połączenie dające w moim mniemaniu szerokie pole możliwości działań twórczych - od ciężkiego, przeładowanego stylu vintage i grunge przez lekkie, romantyczne kompozycje do jasnych, prawie ascetycznych prac z nutką szaleństwa w tle...

Poniżej przedstawiam moje pierwsze starcie z moją własną kolekcją - delikatny , romantyczny grunge na jasnym tle papieru "Women's Talk":) W głowie kłębią mi się już kolejne prace i interpretacje - mam nadzieję, że i Was ta kolekcja zainspiruje!


Dodatki: Tim Holtz, Prima, śmieci z własnej kolekcji, Luminarte - Silks - Ginger Peach, Prima - Maska Donna Downey Studio

Zapraszamy do sklepu :)
Tusia

1 komentarz:

Sija pisze...

Fajne, pierwszy raz widzę te nowości. Prace i papiery Finn jak zwykle nieziemsko piękne i efektowne, ale mej duszy chyba Hopefully najbliższa :) Pudrowy róż, zdecydowana żółć brzmią bardzo dobrze, bardzo fajne zestawy elementów, naklejek itp. I w sumie papiery też muszę rozważyć, bo eleganckie, ale nie romantyczno-wintydżowe, to dla mnie wielki plus (gusta i guściki). No to chyba się skuszę, jak dotąd z każdej kolekcji mam przynajmniej po jednym gadżecie i się ładnie zużywają :)
Miło patrzeć jak się polskie firmy rozkręcają :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)