Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

poniedziałek, 5 listopada 2012

Dostawa nowości

Z przyjemnością informuję, że dziś w naszym sklepie znajdziecie trochę nowości.

Udało nam się upolować książkę wydawaną przez Prima Marketing - Prima Idea Book 2012. Jest ona po brzegi wyładowana kolorowymi zdjęciami projektów przygotowanymi przez światowe sławy scrapbookingu, m.in.: Janine Koczwara, Julie Fei-Fan Balzer, Kawolę Witczak, Finnabair, Ingvlid Bolme, Stacy Cohen i wiele innych. Książka jest po angielsku i ma 110 stron.

Mamy tylko sześć egzemplarzy - jeśli ktoś więc chciałby taką książkę mieć, sugerujemy szybkie podejmowanie decyzji o zakupie.

Wiele scraperek lubiło kolekcje My Mind's Eye z linii Lost& Found 1 i 2. Mamy dla nich wszystkich dobrą wiadomość - My Mind's Eye własnie wypuściło na rynek trzecią wersję Lost & Found - Ruby. Możecie ją już teraz kupić w naszym sklepie. Piękne połączenie różu, szarości i beżu.


Firma Bazzill Basics wyprodukowała wspaniałą serię Heritage - sześć dwustronnych dużych papierów powiązanych tematycznie z dokumentowaniem rodzinnej genealogii. Na odwrocie znajdują się uniwersalne wzory, które mogą być wykorzystane w połączeniu z wieloma różnymi kolekcjami.


Jako uzupełnienie polecamy mały pad papierów z gazetowymi wzorami także Bazzill Basics.


Dla wielbicielek stylu i jakości produktów Teresy Collins, mamy najnowszą kolekcję - Now & Then.


Udało nam się także uzupełnić wcześniej już dostępną kolekcję świąteczną Teresy Collins, której papiery mają wspaniałą fakturę, o dwa brakujące wzory dużych papierów, małe pady i specjalnie skomponowane zestawy albumowe.


W ostatnim tygodniu pojawiły się także świateczne papiery polskich firm - w przystępnych cenach.

Zapraszamy.
Tusia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)