Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 27 grudnia 2012

Scrap dla pewnej marudy

LEJDI_SIGGIE1
Nam, babom, często zdarza się narzekać. Wszystkie mamy takie dni, gdy jesteśmy brzydkie, koślawe i ogólnie beznadziejne. Ale znam jednego narzekacza chronicznego, który w ogóle nie widzi, ile piękna ma w sobie. Całe szczęście, że ten narzekacz walczy ze sobą i zdecydował się ostatnio na sesję zdjęciową, która pokazała tylko to, o czym wszyscy inni wiedzą - Ola to piękność. Żeby uwierzyła w tę prostą prawdę, przygotowałam dla niej upewniającego scrapa. Mam nadzieję, że patrząc na niego, nigdy już nie będzie marudzić.


Wybierając materiały, starałam się, by kolory stanowiły tylko tło dla zdjęć i nie konkurowały z główną bohaterką. Cudownie sprawdziła się tu szarość papieru z The Scrap Cake. Wykorzystałam też materiały Studio Calico i My Minds Eye, w równie przygaszonych barwach. Dla kontrastu postanowiłam dorzucić niewielką dawkę ILS-u,  czyli papiery z kolekcji Pops of oraz Rise &Shine.
Pastelowy alfabet Doodle Deux Primy sam wskoczył na tę pracę, od razu wtapiając się w papier.
Jako dodatków użyłam wzorów odbitych na czarnym papierze tuszami VersaMagic. Uwielbiam je właśnie za to, że tak wyraźnie wychodzą na ciemnym tle.
Myślicie, że moja maruda uwierzy w końcu w siebie?

Lejdi

Przy tworzeniu tej pracy wykorzystałam:

3 komentarze:

angel pisze...

Piękny scrap, piękne zdjęcia i piękna Ola:):)

justi pisze...

Ale fajny scrap. Bardzo pozytywny i z pewnością modelka będzie nim zachwycona. A swoją drogą to będąc tak piękna i zgrabną aż grzechem jest narzekać!!! :)

Ewa Jurewicz pisze...

Świetny scrap. Więcej wiary w siebie Olu!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)