Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

sobota, 19 stycznia 2013

Tydzień Inspiracji - Dzień Babci i Dziadka - odsłona 4


Rzadko przygotowuję kartki - tylko, jeśli jest ku temu jakaś szczególna okazja. Większość kartek, które oglądam na blogach, to piękne, romantyczne kompozycje, pełne wycinanych listków, kwiatuszków i koronek. To zdecydowanie nie jest mój styl i choć mam za sobą kilka prób stworzenia takich kartek, lepiej się czuję "we własnej skórze".


O kartce, którą przygotowałam, w duchu mówię, że jest w "stylu amerykańskim". Oczywiście w oficjalnej terminologii scrapbookingowej nie ma takiego pojęcia, ale amerykański nurt scrapowania lubuje się w niezbyt złożonych kartkach na bazie kartonu.


Jako bazy użyłam różowego kartonu ze strukturą płótna. Ponieważ kartka jest przygotowana z myślą o Dniu Babci, jest kobieca w kolorystyce. Wybrałam kwiatowy papier z kolekcji Crate Paper - Farmhouse oraz dziurkacz brzegowy w serduszka - idealny do wyrażania miłości. Nie jestem zbyt wylewna, ale jestem bardzo wdzięczna mojej babci za wszystko, czego mnie nauczyła i za wszystkie spędzone wspólnie w dzieciństwie chwile - dlatego centralnym napisem jest "thankful" czyli "wdzięczna".

Tusia

A oto użyte produkty:

A tak przy okazji - wiecie, że autorka dzisiejszego posta i twórczyni tego bloga ma dzisiaj urodziny??? Sto lat, Tusia!!! Niech Ci się spełnią najskrytsze marzenia! :)

Dziękujemy Wam za wszystkie już pokazane na naszym blogu fantastyczne prace dla Babć i Dziadków i prosimy o więcej! :)


2 komentarze:

Tusia Lech pisze...

Bardzo dziękuję za wspaniałe życzenia :*

Visell pisze...

Zdecydowanie należy trzymać się swojego stylu:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)