Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 5 marca 2013

Vintage'owe karteczki z kolekcją Engraver


Ach, jak ja uwielbiam kartkować...:) Ostatnimi czasy nadrabiam spore zaległości w tym temacie. Moje najnowsze kartki powstały z fantastycznej kolekcji Primy – Engraver.Moimi ulubionymi papierami są te jakby poszatkowane na mniejsze kawałki, które można wycinać i komponować ze sobą na mniejszych lub większych powierzchniach. Obie kartki łączą te same fragmenty papieru z ciemnymi sylwetkami kwiatów polnych, które wycięłam z dwóch różnych arkuszy. Reszta to kawałki powycinane i odpowiednio ze sobą poukładane.
Cała kolekcja jest wprost wymarzona dla wielbicieli klimatów vintage.Potuszowane i postarzone brzegi poszczególnych kawałków papieru jeszcze bardziej podkreślają ich charakter, a kawałki starych koronek i delikatne przeszycia tu i ówdzie tylko dopełniają całości. No i są kwiaty... pełno kwiatów :) Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście piękne róże primowe, ale ich mniejsze koleżanki wystające delikatnie spod niektórych warstw papieru (każda podklejona kosteczkami dystansowymi) są nie mniej urocze i cudnie się uzupełniają z tymi dużymi.Jeszcze tylko kawałki sznurka i kilka plamek poczynionych glimmerem, dzięki czemu plamki pięknie się mienią... i motyle gdzieniegdzie przycupnięte. Ot, i takie to kartkowanie moje :)


Mam nadzieję, że zachęciłam Was do spojrzenia łaskawym okiem na Engraver. Ta kolekcja zdecydowanie jest tego warta :)
Pozdrawiam
Betik

A oto lista materiałów ze sklepu scrapki.pl:
 

A męską wersję Engraverowych karteczek z kolekcji wygranej w naszym Primowym konkursie możecie dziś zobaczyć na blogu ScrapMana - polecam :)

2 komentarze:

Scrap Man pisze...

Piękne karteluszki. Kocham ten klimat :) PS. Jeszcze dziś pochwalę się swoimi z tej kolekcji :) Pozdrawiam

CarmenAlice pisze...

przepiękne :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)