Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 22 maja 2013

Lato, lato, lato czeka... czyli zlotowy konkurs

Witajcie Kochani,
ponieważ mamy środek tygodnia, więc dla tych, którzy jeszcze czują się wypoczęci po poprzednim weekendzie oraz dla tych, co już tęsknią za kolejnym, mamy pobudzającą, jak sądzę, wiadomość :)
Dziś ogłaszamy pierwszą możliwość zdobycia nagrody od sklepu scrapki.pl podczas zlotu, czyli konkurs scrapowy :)


Co można wygrać? Pierwsza nagroda to fantastyczny mega zestaw produktów dostępnych w naszym sklepie o wartości około 150zł :) Jest więc o co walczyć. Dla dwóch osób wyróżnionych przygotowaliśmy mniejsze (ale też fajne ;)) upominki.

Co należy zrobić? Otóż, ponieważ nasz sklep w tym roku sponsoruje zlotowe warsztaty "LO z tego, co pod ręką", prowadzone przez dwie członkinie naszego scrapkowego Design Teamu Lejdi i Uliettę, prosimy Was o wykonanie layoutu (layout nie powinien być wcześniej publikowany ani zgłaszany na inne wyzwania czy konkursy), którego tematem będzie „LATO”. Jedyna nasza dodatkowa prośba jest taka, aby na scrapie oprócz profesjonalnych materiałów scrapbookingowych wykorzystane zostało cokolwiek „śmieciowego”, recyclingowego, znalezionego w szufladzie, w kuchni, w łazience, w piwnicy, cokolwiek, co w swoim przeznaczeniu bynajmniej nie miało bycia artykułem scrapbookingowym ;)

Jak przekazujemy prace konkursowe? Prace należy przynieść na nasze scrapkowe stoisko (nr 25) w dniu imprezy, czyli 8 czerwca, najpóźniej do godziny 13.00. Wyniki konkursu będą znane ok. godz.13.45., przed rozpoczęciem warsztatu „LO z tego, co pod ręką”. Wszystkie prace będzie można odebrać po ogłoszeniu wyników na naszym stoisku. Na stoisku trzeba także OSOBIŚCIE odebrać nagrody do końca zlotu, czyli do godziny 18.00. - nagród w tym konkursie nie wysyłamy pocztą.

Jak wybierzemy zwycięzcę? Po zakończeniu zbierania prac Wysoka Komisja w składzie: ja, Marta, właścicielka sklepu, oraz mistrzynie scrapowania z niczego Lejdi i Ulietta, wyłoni zwyciężczynię/zwycięzcę konkursu, biorąc pod uwagę przede wszystkim pomysłowość i oryginalność pracy. A dwa dodatkowe wyróżnienia przyznamy osobom, o które najbardziej będziemy się w toku narad kłócić ;)

Bardzo gorąco zapraszamy do udziału w konkursie, jak również do udziału w zlotowych warsztatach :) Przypominamy też o rabacie na zakupy z odbiorem osobistym na zlocie - 10% rabatu w naszym sklepie na hasło "wawazlot" - już zostały poczynione pierwsze "zlotowe" zakupy, czekamy na więcej :)

A jutro kolejne wiadomości o "zlotowych" atrakcjach - zapraszam. 
Miłego popołudnia!
MartaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)