Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 4 czerwca 2013

Na hamaku z Color Hills


Chociaż pogoda ostatnio bywa kapryśna, to wreszcie trafiają się takie dni, gdy można pobyczyć się na słońcu, wystawić dzioba do światła i wdychać letnią atmosferę. Mnie w maju trafiła się świetna okazja połączenia tych wszystkich czynności z zabawą w świetnym towarzystwie. Było kolorowo, jasno i megazabawnie. Plażowanie z moimi dziewczynami zakończyło się sesją zdjęciową na pięknym pasiastym hamaku. 


Kiedy trafiły do mnie papiery Color Hills, od razu wiedziałam, który najlepiej nada się do oprawienia szalonego, letniego zdjęcia. Ten limonkowy odcień papieru z kolekcji "refresh" od razu dodaje energii i przypomina o lodowatej lemoniadzie pitej w upalny dzień. Dlatego nie mogło być inaczej. Ogromnie polubiłam też przypinki Color Hills, dlatego musiałam koniecznie od razu jakąś wykorzystać. 


Oprócz tego grzebałam w moich zbiorach pod kątem soczystych kolorów i szybko wybrałam papiery z kolekcji Color Conspiracy "Graphic Loop" oraz Kaisercraft "Summer Breeze".


Cała reszta dodatków pochodzi z różnych starszych kolekcji, o których warto pamiętać, bo wcale nie straciły na uroku. Nieustająco raduje mnie zabawa z literkowym papierem Studio Calico. Te duże napisy, które można z nich ułożyć, mają w sobie coś uroczego. 


Zakochałam się też w zielonym papierze Studio Calico Midway. A teraz w Scrapkach ta marka ma superpromocyjne ceny, więc polecam zajrzeć tutaj, póki jest okazja.
Mam nadzieję, że pogoda w końcu unormuje się w tym lepszym kierunku i będzie okazja do tworzenia samych słonecznych i radosnych prac.
Pozdrawiam
Lejdi

A oto lista użytych materiałów: 

1 komentarz:

IWA pisze...

Zachwycający!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)