Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 5 czerwca 2013

Nasze Ulubione Produkty - Papiery z motywami do wycinania


Witajcie,
dzisiaj chcę Wam powiedzieć słów kilka o materiale, który większości z nas wydaje się tak oczywisty, że czasami nie dostrzegamy potencjału, jaki się w nim kryje. Papiery scrapbookingowe - każda z nas ma ich mniej więcej tonę ;) Ja szczególnie lubię wykorzystywać papiery w ten sposób, aby wycinać z nich poszczególne motywy i umieszczać je na kartkach lub scrapach. Do moich ulubionych motywów należą te kwiatowe i serwetkowe - wiele takich motywów znajdziecie w papierach My Mind's Eye czy Primy
Wykorzystanie takich elementów powoduje, że praca staje się bardziej przestrzenna...


...lub bardziej "malarska". Czasami taki wycięty element może posłużyć dodatkowo do urozmaicenia oprawianego zdjęcia:


Przydatne są też papiery z graficznymi dodatkami stworzonymi specjalnie do wycinania, takie jak te wykorzystane poniżej:

Dla mnie osobiście przy wycinaniu najistotniejsza - oprócz pięknego motywu, rzecz jasna - jest gramatura papieru - z tych grubszych zdecydowanie łatwiej mi się wycina, a wycięte motywy są sztywniejsze i trwalsze.

Mam nadzieję, że spojrzycie teraz na swoje papiery raz jeszcze innym okiem. Może w ścinkach, które w zasadzie spisałyście już na straty, kryje się coś, co można wyciąć i wykorzystać? A jeśli macie ochotę na prawdziwe bogactwo papierowego wyboru, zajrzyjcie do scrapki.pl - tam w dziale "Papiery" jest ich ponad 800 - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :)

Pozdrawiam serdecznie
Zielonooka


3 komentarze:

Tusia Lech pisze...

Piękne prace! :**

Dorota pisze...

jakie cudowności!zachęcająco brzmi to wycinanie, wypróbuję!

Zielonooka pisze...

dziękuję Wam bardzo:*

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)