Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 2 lipca 2013

Pluchu-pluchu, czyli scrap w ramach relaksuNieco ponad dwa tygodnie temu mój mąż zabrał dzieci na piknik naukowy na Stadionie Narodowym, a potem na obiad do babci, a mnie polecił się zresetować i wypocząć :) Co najlepiej relaksuje normalną kobietę? Kąpiel w pianie, wyszukany pedicure, a może szalony shopping? No cóż, nie w moim przypadku. Oczywiście w moim przypadku najbardziej relaksującym zajęciem okazało się... scrapowanie :)))
Powstał zatem scrap tym razem dość pracochłonny, ale moim zdaniem, bardzo wdzięczny, o moich dzieciach pluskających się w kałużach po majowym deszczu na naszej ulicy (tytuł scrapa wziął się stąd, że mój dwuipółletni synek mówi na kałuże "pluchu-pluchu" ;))


Ponieważ już od dawna miałam chętkę na nowości zza oceanu, które niedawno zagościły w naszym sklepie, scrap jest pomieszaniem materiałów z kolekcji "Mayberry", "Yes Please" i "Here&There" Studio Calico :) Baza to papier "Sweet Splash" z kolekcji "Mayberry" - błękitny kolor i rozpryskujące się kropelki idealnie pasowały mi do tematu mojego layoutu.
Zdjęcia umieściłam w malutkich ramkach wyciętych z papieru "Sentiment" (to z kolei kolekcja "Yes Please"), a szare paseczki z napisami umieszczone pod zdjęciami, to druga strona papieru "Sentiment" - mniej więcej to, co zostało po wycięciu ramek ;) Oczywiście nie zużyłam całego arkusza, troszkę mniej niż połowę, więc na pewno jeszcze mi posłuży, i dobrze, bo jest prześliczny.


Napis "PO DESZCZU" jest z literek Studio Calico. Małe literki to alfabet Kaisercrafta :)


Wszystkie pozostałe naklejki pochodzą albo z kolekcji "Mayberry" albo "Yes Please". Napis "Live simply" to fragment papieru "Currently".
I teraz - last but definitely not least! Spójrzcie, proszę, na ten szczegół mojego scrapa:


To słoneczko i obłoczki wyhaftowałam za pomocą zestawu szablonów z kolekcji "Yes Please". Może na zdjęciu aż tak tego nie widać, ale dla mnie efekt jest strasznie fajny :) Chyba oszalałam na punkcie wyszywania na papierze i już nie mogę się doczekać wykorzystania kolejnych szablonów - bo jest ich w komplecie aż 15. Oczywiście, można powiedzieć, że każdy może sam sobie narysować i wyhaftować na papierze co chce, ale po pierwsze, zajęłoby to znaaacznie więcej czasu, po drugie, te wzory są naprawdę ładne, a po trzecie, zestaw zawiera wszystko, co potrzeba i nie trzeba w popłochu szukać igły, nici, szpikulca do robienia dziurek (ten notabene działa rewelacyjnie) oraz podkładki, aby nie przedziurawić stołu :)
A Wy? Macie już jakieś prace z nowych letnich scrapowych kolekcji? :)
Pozdrawiam serdecznie
Marta
scrapoletko.blogspot.com

A oto materiały, których użyłam:

3 komentarze:

Lejdi pisze...

Aaaaa słodziakowo!
a ja chciałam iść na piknik, tylko nie udało mi się zorganizować żadnych dzieci. teraz już wiem, do kogo się zwracać w tym temacie :)

Marta - scrapki.pl pisze...

Kochana, zawsze do usług! ;)

Srebrnolistka pisze...

Rewelacja :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)