Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 10 lipca 2013

Radosna kartka na osiemnastkę


Niedawno stanęłam przed dość sporym wyzwaniem przygotowania kartki dla pewnej świeżo upieczonej osiemnastolatki :) Wiedziałam jedynie, że lubi jaskrawe kolory i interesuje się fotografią.
Jaskrawe kolory trochę mnie onieśmieliły, ale postanowiłam zinterpretować to po prostu jako kolory soczyste, a z tymi radzę sobie całkiem nieźle.
Bazą zostały papiery z nowej kolekcji Color Conspiracy "Texturize 2.0", a do nich dołożyłam garść kolorowych dodatków w najbardziej soczystych kolorach, jakie tylko przyszły mi do głowy :)


Kolorowe kropeczki, które lubię dodawać do swoich prac, tym razem wystąpiły w trzech różnych postaciach - Liquid Pearls, Enamel Dots MME i pomarańczowej farbki akrylowej Claudine Hellmuth. Dzięki dobraniu różnych kolorów mogłam wzmocnić wrażenie, że kartka jest bardzo kolorowa - choć baza jest tak naprawdę dość spokojna.


Niedawno przeszukałam nasz scrapkowy sklepik pod kątem różnych zapomnianych dodatków ze starszych kolekcji - polecam od czasu do czasu takie poszukiwania skarbów. Tym razem znalazłam produkt, którego nie używałam bardzo, bardzo dawno - rubonsy :D Te czarne, śliczne, bardzo szczegółowe koronkowe "serwetki" są po prostu niesamowite! Zdaje się, że kupiłam ostatni dostępny zestaw, ale uwierzcie - warto czasem szukać produktów, o których wszyscy już zapomnieli :) Zwłaszcza, że właśnie tego typu dodatki można wykorzystywać w wielu pracach - nigdy nie wiadomo, kiedy przydadzą się nam jakieś naklejki, ćwieki, chipboardy. Wiem, że często z początku odstraszają one ceną, ale z własnego doświadczenia - takie wieloelementowe zestawy starczają mi czasem na kilka lat i zawsze znajduję je w mojej scrapowej komodzie w najbardziej odpowiednim momencie :)


Ostatnim ozdobnym elementem został różowy motyl. A jeśli już mowa o różowym soczystym kolorze, to tego byłam akurat całkowicie pewna, kiedy tylko zaczęłam planować tę kartkę. Różowa strona papieru "Overemotional" z kolekcji "Elise Rebel" jest nadal moim najulubieńszym różem :D


Mam nadzieję, że ta radosna kolorowa kartka przyniesie 18-letniej Agnieszce szczęście i uzbiera ona pieniądze na swoją wymarzoną lustrzankę. Naklejka z malutkim aparatem jest bowiem taką moją osobistą dobrą wróżbą :D
Pozdrawiam
Anai

A oto lista wykorzystanych materiałów: 

2 komentarze:

barbaratoja pisze...

Lubię takie karteczki na widok których usta układają sie w rogala;-)

Art Soul pisze...

słodka... i te piękne dodatki...jestem oczarowana:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)