Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 31 sierpnia 2013

Marzenia do spełnienia


Jednym z filmów, które znajdują się na liście moich absolutnie najulubieńszych, jest "Bucket list" ("Choć goni nas czas") z Morganem Freemanem i Jackiem Nicholsonem. Bohaterowie są ciężko chorzy, obu zostało już niewiele czasu, dlatego opracowują listę rzeczy, które chcieliby zrobić przed śmiercią i realizują ten plan krok po kroku.
Mnie ostatnio naszło na zrobienie listy rzeczy, które chciałabym w życiu zrobić. Nie jakichś bardzo poważnych, ale takich, które znajdują się w sferze marzeń. Przygotowałam sobie mały notesik, w którym te cele będę sukcesywnie umieszczać.


Do zrobienia wykorzystałam małe, szare koperty, które przyozdobiłam kolorowymi papierami i dodatkami. Bardzo dużą role odegrała znowu Amy Tangerine i jej niezastąpiona kolekcja "Yes Please". Jest tu więc alfabet i wielowarstwowa, trójwymiarowa naklejka. Do ozdobienia okładki użyłam też papierów z kolekcji Mayberry i Lakeside. Wśród dodatków nie mogło zabraknąć dodatków "Here+There" Studio Calico. Mamy tu więc alfabet, strzałki oraz ozdobny ćwiek.


W środku papier z tej kolekcji wykorzystałam np. na pierwszej stronie, która ma przypominać o tym, że jest to zeszycik z marzeniami.

 

W notesie jest już kilka marzeń, ale ich nie mogę pokazać. Inaczej by się nie spełniły :)
Wasza rozmarzona,
Lejdi

A oto lista użytych materiałów: 

2 komentarze:

artiza pisze...

cudny notes:)

Idunia pisze...

uwielbiam ten film - zainspirowałaś mnie niesamowicie- chyba musze zrobić również swoją listę!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)