Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 13 września 2013

Rzeszowskie Spotkania Scrapowe

Kochani,
jako że już za miesiąc spotkamy się w Rzeszowie, jak głosi powyższy plakat, miło nam ogłosić, że sklep scrapki.pl przygotował dla Was z tej okazji konkurs z nagrodami pod tytułem:


 Oto jego zasady:

1. Prosimy Was o wykonanie layoutu o jesieni i utrzymanego w jesiennym klimacie. Warunkiem koniecznym jest... użycie na scrapie co najmniej trzech guzików :)

2. Każdy uczestnik może dostarczyć nam jedną pracę konkursową. Podpisaną pracę należy przynieść na stoisko sklepu scrapki.pl w dniu imprezy do godziny 14.00. Przyznamy aż trzy równorzędne wyróżnienia, a autorki/autorów wyróżnionych prac nagrodzimy niespodziankowymi zestawami produktów ze sklepu.

3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi ok. godziny 15.45. Warunkiem odbioru nagród jest osobista obecność osób nagrodzonych podczas ogłaszania wyników. Po ogłoszeniu wyników swoje prace będzie można odebrać na naszym stoisku.

4. Przekazanie nam pracy konkursowej jest równoznaczne ze zgodą autorki/autora na opublikowanie jej przez sklep scrapki.pl na stronach internetowych sklepu w relacjach z imprezy.

Oprócz konkursu przygotowaliśmy dla Was także inne atrakcje. Już od dzisiaj możecie u nas robić zakupy z opcją „Odbiór osobisty na zlocie”, a jeżeli dodatkowo wpiszecie w polu „Kod rabatowy” hasło „Rzeszów”, automatycznie otrzymacie od nas 10% rabatu :) Zakupy muszą być opłacone najpóźniej do dnia 9 października (decyduje data zaksięgowania pieniążków na naszym koncie).

Ponadto dla osób, które podczas imprezy zrobią zakupy na naszym stoisku, szykujemy upominki oraz bony do sklepu. A ponieważ przewidujemy mnóstwo okazji cenowych i promocji, naprawdę warto będzie nas odwiedzić :)

Zapraszamy serdecznie - do zobaczenia w Rzeszowie!
Miłego piątku trzynastego i udanego weekendu :)
Marta i DT scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)