Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 31 grudnia 2013

Coś się kończy...

Kochani,
dziś ostatni dzień starego roku, zatem tradycyjny czas podsumowań. Mija także rok, od kiedy sklep scrapki.pl stał się dla mnie nie tylko ulubionym miejscem zakupów, ale także miejscem pracy (pracy, którą kocham – dodajmy :)).

Przez ten rok strasznie dużo się zmieniło w moim życiu. Poznałam wiele wspaniałych osób. Nauczyłam się mnóstwo nowych rzeczy o scrapbookingu. Uważam, że nadal jestem w nim raczej na początku drogi, ale to, że tak wiele pozostało do odkrycia, jest właśnie fascynujące! Na pewno popełniłam wiele błędów w prowadzeniu sklepu, ale zawsze starałam się wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom  - naszych Klientek i Klientów. Zaczęłam realizować się w pracy, która jest jednocześnie moją pasją – a jak mawia mój brat, tylko promil ludzkości ma taką szansę, więc tym bardziej czuję się wyróżniona i szczęśliwa :). I tak sobie myślę, że chyba to jest dobry moment, aby paru osobom podziękować. Zatem dziękuję:

Mojemu Mężowi – za wszystko

Tusi Lech – za to, że sprzedała mi swój ukochany sklep, ale także dlatego, że na samym początku tego roku udzieliła mi miliona przydatnych rad na temat jego prowadzenia i odpowiedziała cierpliwie na sto tysięcy pytań ;)

Mojemu Design Teamowi 2013. Częściowo dziewczyny zostają ze mną w kolejnym roku i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa. Częściowo jednak skład się zmienia, dlatego dzisiaj szczególnie serdecznie dziękuję moim trzem Beatkom, które odchodzą:

Beatce-Betik za ciepło, cudowne prace i wszystkie mądre myśli, które dzięki Niej zagościły na naszym blogu
BETIK_SIGGIE

Beatce-Lejdi za to, ze jako pierwsza radośnie powitała mnie jako nową właścicielkę sklepu, za wszystkie wypite razem kawy i herbaty, babskie ploteczki i mega poczucie humoru

LEJDI_SIGGIE1

Beatce-Zielonookiej za wielką życzliwość, dobre rady i logistyczną pomoc w ogarnianiu wszystkiego.

ZIELONOOKA_SIGGIE


No i oczywiście - last but not least - dziękuję wszystkim Sympatykom sklepu scrapki.pl oraz tego bloga - za to, że jesteście z nami stale i swoją obecnością udowadniacie, że warto się starać i że przynosi to rezultaty :) Mam nadzieję, że spędzimy razem kolejny cudowny kreatywny rok.

A teraz już nie zanudzam Was dłużej ;) Szampańskiej zabawy Wam życzę i do usłyszenia jutro – zajrzyjcie do nas koniecznie w Nowy Rok!

Pozdrawiam serdecznie
Marta

3 komentarze:

Zanka pisze...

Marta - w Nowym Roku, wszystkiego dobrego dla Ciebie , Twojej rodziny i oczywiscie sklepu :) Ciesze sie, ze jest tak cieplym, serdecznym i inspirujacym miejscem . Pozdrawiam goraco!

Lejdi pisze...

a też dziękuję za wszystkoooo a przede wszystkim za ostatnią wyrozumiałość! i za możliwość pohandlowania na stoisku :D
do zobaczenia wkrótce na siakiejś kawie

anai pisze...

Marto i Kubo - gratuluję :) Pierwszy rok za Wami i chyba można śmiało powiedzieć, że sprawdziliście się świetnie :) Oby tak dalej!

Moja drogie Beatki - było mi bardzo miło z Wami pracować i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz w różnych twórczych miejscach :*

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)