Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 8 stycznia 2014

Tydzień Inspiracji - zasady zabawy

Kochani,
w tym poście w skrócie przedstawiam Wam najważniejsze zasady zabawy pod nazwą "Tydzień Inspiracji".

"Tydzień Inspiracji" startuje na naszym blogu zawsze 15 dnia miesiąca. Wszyscy członkowie naszego Design Teamu oraz Gościnna Projektantka danego miesiąca mają swój dzień, w którym prezentują Wam pracę inspirowaną jednym słowem. To słowo to temat przewodni naszego tygodnia i wyzwanie także dla Was - możecie je zinterpretować w dowolny sposób (jednak sugerujemy taki, który będzie się w miarę jednoznacznie kojarzył z tematem ;)).

Pod każdym postem w ramach Tygodnia Inspiracji zamieszczona jest galeria inlinkz, w której możecie zamieszczać linki do swoich prac. Praca zgłaszana na TI nie może być wcześniej publikowana, natomiast dopuszczamy zgłaszanie jej na inne, równolegle trwające wyzwania :) W swoim poście należy zamieścić informację o naszej zabawie i podlinkować ją do naszego bloga.

Tydzień Inspiracji trwa od 7 do 10 dni, termin jego zakończenia oraz ogłoszenia wyników jest podawany w pierwszym poście każdego TI. Zwycięzca/zwyciężczyni, wyłaniana w głosowaniu Design Team Scrapki.pl otrzymuje tytuł Gościnnej Projektantki kolejnego miesiąca oraz bon do sklepu na kwotę 60zł, osoba, która zajmuje drugie miejsce w głosowaniu otrzymuje w nagrodę bon do sklepu o wartości 50zł. Prócz tego przyznajemy dwie nagrody-niespodzianki (zestawy produktów ze sklepu), które są losowane za pomocą programu random.org. Mamy nadzieję zachęcić dzięki temu do udziału w zabawie także osoby początkujące :)

Każda osoba biorąca udział w zabawie może raz w ciągu roku kalendarzowego otrzymać od nas bon na 50zł i raz w roku zostać Gościnną Projektantką. Nie ma ograniczeń w ilości nagród-niespodzianek, które są przyznawane losowo :)

Osoby, które wygrały TI lub otrzymały wyróżnienia, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami na adres mailowy marta@scrapki.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o nagrodach.Osoby wyróżnione prosimy od razu o przesłanie adresu do wysyłki niespodzianek :)

Zachęcamy Was do zabawy z nami i pozdrawiamy ciepło
Marta i DT Scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)