Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 17 października 2014

Tydzień Inspiracji - RAZEM - Dzień 3

Witajcie w kolejnym Tygodniu Inspiracji! :)

Tym razem naszym kluczowym słowem jest słowo RAZEM. Nie musiałam się długo zastanawiać nad tym, czego dotyczyła będzie moja praca. Moim pierwszym skojarzeniem była rodzina i przyjaciele. A może czasami jest szansa na ich połączenie? W moim przypadku tak właśnie jest, gdyż siostra jest także moją przyjaciółką. W wielu sprawach się nie zgadzamy i często kłócimy, ale zawsze możemy na siebie liczyć i to chyba jest w tym najpiękniejsze i najważniejsze :) Na warsztat wzięłam zdjęcia zrobione podczas wrześniowego wypadu nad morze.
Dla rozjaśnienia ciemnego papieru My Mind's Eye, postanowiłam chlapnąć delikatnie mgiełką Lindy's Stamp Gang.Wykorzystałam także serwetkę, ponieważ dzięki niej wyeksponowane są nasze zdjęcia.Ciekawa jestem jak Was zainspiruje Was słowo RAZEM ;) Czekamy niecierpliwie na Wasze prace.

Pozdrawiam,
Smile_Art

Materiały, które wykorzystałam:


A teraz Wasza kolej :) Na Wasze prace, zainspirowane naszym hasłem przewodnim, czekamy do niedzieli, 26 października do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :)

2 komentarze:

Feng Shui pisze...

Dobry przyjaciel może towarzyszyć życie.

artisoo

Młoda Kobieta pisze...

Piękny scrap! :)

A czy zgłosić można tylko jedną pracę?

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)