Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 3 stycznia 2015

Pozytywnie na nowy rok

Pewnie nikogo nie zdziwi, że pierwszy scrap wykonany w tym roku, nawiązuje trochę do noworocznych postanowień :)
Mam ich sporo, ale te najważniejsze to: więcej spokoju, uśmiechu, mniej stresu, nerwów i spinania się. Takie właśnie przesłanie chciałam tu zawrzeć, stąd też scrap jest prosty, lekki i nie zawiera zbyt wielu elementów. Tylko papier bazowy, małe skrawki, karta z Project Life, tekturki i garść dodatków.  
     
 
Po raz kolejny sięgnęłam po tekturki firmy "i kropka" i jak zawsze nieco je udoskonaliłam za pomocą mediów ;) Śnieżynki pokryłam białą farbą, a okrągłą ramkę pomalowałam różową mgiełką Lindy's Stamp Gang (spryskiwanie mogłoby zbytnio rozmoczyć delikatną tekturkę. dużo lepiej sprawdza się w takich wypadkach malowanie pędzelkiem). Następnie brzegi tekturek lekko potuszowałam brązowym Distressem, całość pokryłam klejacym proszkiem do embossingu i posypałam przezroczystym brokatem Rangera. Uwielbiam to połączenie! Klejący proszek nie wymaga długiego suszenia, więc efekt jest natychmiastowy.
 
 
Wykorzystałam cudowne przestrzenne naklejki z kolekcji "Notes & Things". Jestem nimi zachwycona :) Warstwowe, delikatne, pastelowe - pasują w zasadzie do wszystkiego :)
 
 
Kolorem tego sezonu niewątpliwie jest dla mnie złoto. Nie mogło więc zabraknąć złotych dodatków - karta z zestawu Project Life "Golden", cudowna brokatowa naklejka Heidi Swapp i oczywiście złote kropeczki wykonane Pearlmakerem


Mam nadzieję, że mój pozytywny scrap przypadnie Wam do gustu. A jednocześnie na ten nowy rok życzę Wam tego samego, co sobie - spokoju ducha i uśmiechu :) Cieszcie się każda chwilą!

pozdrawiam
anai

Wykorzystane produkty:

1 komentarz:

Maja pisze...

Przepiękny ❤

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)