Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 24 lutego 2015

Craft Wawa 2015

Ostatnia sobota upłynęła nam, jak znacznej części scrapowego świata, na warsztatowo-zakupowej Craft Wawie :-) W tym roku rzeczywiście ruch na naszym stoisku nie ustawał ani na chwilę, dlatego zdjęć mało, bo nie nadążaliśmy z ich robieniem!Największe zainteresowanie wzbudziła najnowsza kolekcja Simple Stories „I AM” i oczywiście – jak zawsze – nasze papiery za złotówkę ;-)Dzięki obecności na stoisku Ani i Kasi nie było problemu z odpowiedziami na żadne pytania dotyczące mediów :-)


Kwiaty Primy i Petaloo oraz tekturki ze Scrapińca bardzo ładnie wyglądały razem :-) A Anai na życzenie klientek prezentowała efekty osiągalne dzięki mgiełkom Lindy’s Stamp Gang. Jak widać, ja się zapatrzyłam ;-)


Otrzymaliśmy od Was mnóstwo fantastycznych prac na nasz konkurs na tag z cytatem dotyczącym twórczości i tworzenia. Mieliśmy ogromne problemy z wyborem tej jednej, najpiękniejszej, ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że zwyciężczynią zostanie Anna Kaczmarek, autorka cudnego wiosennego taga z poniższego zdjęcia.

  
I wreszcie to, co najważniejsze – uwiecznione spotkanie z cudownymi osobami, czyli duża część mojego ukochanego Design Teamu - Anai, Kasia i Gosia, czyli Smile_Art. Była z nami na imprezie jeszcze Dorota_mk, na stoisku można było oglądać na żywo jej zjawiskowe prace, ale w tym czasie uciekła nam na warsztaty. Nie szkodzi, nadrobimy wspólną fotkę następnym razem ;-)


Dziękujemy organizatorkom za zaproszenie i dzięki wszystkim, z którymi mieliśmy okazję miło pogawędzić podczas imprezy – choć wiele czasu na to nie było! ;-)

I cóż… chyba czas zacząć odliczać dni do łódzkiego Skrapowiska :-)

Pozdrawiamy ciepło
Marta i cały zespół Scrapki.pl

1 komentarz:

Aka pisze...

Jeszcze raz bardzo dziękuję! Ekipa świetna, uśmiechnięta i pomocna! Do zobaczenia na kolejnym zlocie :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)