Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 3 lutego 2015

Scrapki.pl na Craft Wawa

Witajcie Kochani!
 
Dzisiaj mamy dla Was post specjalny poświęcony zbliżającej się wspaniałej scrapowej imprezie, jaką jest Craft Wawa. Oczywiście nie może tam zabraknąć naszego sklepu :)
 
 
Spotykamy się 21 lutego, w sobotę, w zespole szkół integracyjnych im. Edmunda Bojanowskiego przy ul. Deotymy 37. Będziemy na stoisku do Waszej dyspozycji od godz. 10 do 17. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie po kliknięciu w banerek powyżej :)

A jak impreza to atrakcje, rabaty i konkursy, czyli to, co scrapowe tygrysy lubią najbardziej ;) Na naszym stoisku znajdziecie mnóstwo fantastycznych rzeczy, zarówno tych dostępnych w stałej sprzedaży, jak i przykładowych produktów, które możecie sprowadzać u nas na zamówienie. Spotkacie członków naszego Design Teamu, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i wątpliwości dotyczące właściwości i sposobu użytkowania różnych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem mediów. Będą także, jak zawsze u nas, nieziemskie promocje i kosmiczne przeceny ;)
  
Ponadto serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie.
Do wygrania – bon na zakupy w sklepie na kwotę 80zł. 
Zadanie?  
Wykonajcie tag – dowolnej wielkości, dowolną techniką i w dowolnej kolorystyce - i umieśćcie na nim Wasz ulubiony cytat o twórczości/kreowaniu/tworzeniu.

Wyjaśnienie dla osób początkujących – tag to nieduża zawieszka, etykieta, w różnych kształtach, najczęściej z dziurką u góry, aby można go było gdzieś zawiesić lub do czegoś dołączyć. Przykładowe tagi stworzone przez osoby z naszego DT możecie zobaczyć poniżej:
  
  
Tagi należy przynieść na nasze stoisko w dniu imprezy, tj. 21 lutego, do godziny 14, a około 15 (dokładną godzinę ustalimy z organizatorami) ogłosimy wyniki konkursu. Każdą pracę należy czytelnie podpisać z tyłu imieniem i nazwiskiem oraz koniecznie podać adres mailowy na wypadek, gdyby w momencie ogłaszania wyników osoba zgłaszająca pracę była nieobecna. Jedna osoba może zgłosić na nasz konkurs jedną pracę. Zwycięzcę wybierze nasz fantastyczny, silnie reprezentowany podczas Craft Wawa Design Team :) Wyróżnimy także dwie dodatkowe osoby, które otrzymają od nas po 20zł na zakupy na naszym stoisku – tę nagrodę będzie można wykorzystać wyłącznie na miejscu w dniu imprezy :)
 
Oczywiście mamy dla Was także ofertę specjalną, czyli działający od dziś rabat 10% na zakupy z odbiorem osobistym podczas imprezy. Wystarczy podczas składania zamówienia wpisać w okienko na kod rabatowy hasło „CRAFTWAWA” oraz zaznaczyć opcję wysyłki „Odbiór osobisty na zlocie”.
Uwaga! Rabat nie nalicza się na produkty już przecenione oraz na towary z działu „Przedsprzedaż”. Zamówienia z rabatem można składać do dnia 17 lutego (wtorek) i należy je opłacić najpóźniej do 18 lutego (środa).
 
Przypominamy także, że części handlowej imprezy towarzyszą rewelacyjne warsztaty – koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą na blogu Craft Wawa. My mamy przyjemność być współsponsorami tych, które poprowadzi dla Was jedna z członkiń naszego Design Teamu, mistrzyni misternych kartek i klimatycznych albumów – Dorota_mk.

Z wielką radością czekamy na spotkanie z Wami!
Pozdrawiamy
Zespół Scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)