Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 27 marca 2015

Serduszkowa kartka Nats

Hej kochani! 
Czy Was także pogoda nastraja tak optymistycznie jak mnie? ;) Ja czuję się nią meeeega zmotywowana i zainspirowana. I nawet pisanie pracy dyplomowej idzie jakoś ciut lżej, więc same pozytywy ;)
Dzisiaj chciałam Wam przekazać trochę mojego optymizmu, tym razem w postaci wiosennej kartki żeby nie było zbyt monotematycznie. ;)
  

Na bazę nakleiłam korkowy papier "Inbox" z kolekcji "Notes & Things" Crate Paper (uwielbiam go!), deseczki z kolekcji "The Story of Us" Simple Stories oraz różowy papier z bloczka "I Am" także Simple Stories. A to wszystko delikatnie wytuszowanie tuszem Distress w moim ulubionym kolorze "Vintage Photo" (który możecie teraz u nas kupić zarówno w dużej, jak i mini wersji).
  

W centralnym miejscu kompozycji umieściłam kaboszon z sercem oraz słoiczek z zestawu Brush Art ze Scrapińca. Taki kaboszon to świetny punkt małej kompozycji, a w sklepie znajdziecie ich przeróżne zestawy, także bardzo wiosenne - zajrzyjcie tutaj.
  

   
A potem już oddałam się mojej ulubionej czynności upychania gazy oraz ćwieków i enamel dotsów MME wszędzie gdzie się da. :D
Mam nadzieję, że nic nam nie popsuje tej wiosennej aury! ;)
  
Pozdrawiam,
Nats

Użyte materiały: 

1 komentarz:

Malubka pisze...

bardzo,baaardzoo mi się podoba :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)