Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 19 marca 2015

Zapraszamy na Skrapowisko 2015

Witajcie Kochani,
Dziś z wielką przyjemnością pragniemy Was zaprosić na nasze stoisko podczas łódzkiego Skrapowiska – już w najbliższą sobotę :)

Skrapowisko

Spotykamy się w Szkole Podstawowej nr 33, przy ulicy Lermontowa 7 w Łodzi. Będziemy na Was czekać od godziny 10.00. do 17.00., a wraz z nami mnóstwo nowości i promocji. 

Zabierzemy najnowsze papiery i dodatki firm My Mind’s Eye, Simple Stories, Craft And You Design i inne.  Pokażemy Wam albumy i zestawy kart do Project Life – będziecie mogli na żywo porównać sobie albumy różnych firm, o co często pytacie przed zamówieniem ich w przedsprzedaży. Oczywiście będą także media, w tym mgiełki, UTEE i uzupełnienia najczęściej poszukiwanych tuszy i tuszy do embossingu – uważnie słuchaliśmy, czego Wam brakuje podczas Craft Wawy ;) Dotarło do nas w tym tygodniu również bardzo dużo fantastycznych tekturek ze Scrapińca, w tym ich świeżutkie nowości i uzupełnienia Waszych ulubionych odręcznych napisów.

I jeszcze jedna fantastyczna wiadomość – last but definitely not least ;) – prócz przepięknych kwiatów Petaloo i innych kwiatów w okazyjnych cenach będziemy mieli na stoisku kwiaty Primy z najnowszych serii debiutujących w zimie tego roku!!! Zaniepokojonych uspokajamy – dzielimy nasze bogactwa sprawiedliwie - kwiaty te pojawią się także w sprzedaży online, zaraz po weekendzie :)

Nie zabraknie oczywiście i innych promocji – tym razem bierzemy ze sobą specjalne magiczne pudełko „WSZYSTKO PO 10ZŁ”, w którym znajdziecie prawdziwe scrapowe perełki :)
A do każdych Waszych zakupów o wartości powyżej 50zł dołożymy wiosenny upominek-niespodziankę :)

Na stoisku będzie nas wspierać nasza wspaniała projektantka Anai, którą możecie zapytać o wszystko, co związane z mediami.

Czyli podsumowując - odwiedźcie nas koniecznie - warto! ;)
Do zobaczenia :)
Zespół Scrapki.pl

2 komentarze:

Justt pisze...

Simple Stories, yayy! Mam nadzieję, że I am jeszcze trochę zostało! :) nie mogę się doczekać!

Marta - scrapki.pl pisze...

Trochę zostało ;) Do zobaczenia na stoisku :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)