Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 22 lipca 2015

Eksperymenty z kolorem

Dzień dobry Kochani!
Dzisiaj mam dla Was bardzo kolorową, letnią pracę. Ostatnio w moich projektach gościł najczęściej kolor niebieski, dlatego moim letnim postanowieniem jest próbować bardziej odważnych połączeń kolorystycznych i mocnych kolorów :)
  

Praca powstała na papierze z nowej, pięknej kolekcji 7 Dots Studio „Verano Azul”. Deskowemu wzorowi dodałam kolorów za pomocą farbek Silks i mgiełek, użyłam również maski Tima Holtza „Tiles”. Czarne chlapnięcia uzyskałam również dzięki farbce Silks, do której dodałam odrobinę wody, aby była bardziej płynna.
  

W żywicznej rameczce umieściłam naklejkę z kolekcji "Verano Azul", pokryłam ją preparatem Glossy Accents i posypałam delikatnie brokatem.
  

Tło ozdobiłam też grubym pudrem do embossingu Stampendous Shabby White - białe i złote drobinki doskonale pasują do kolorowej pracy. Pudrem, tym razem przezroczystym, potraktowałam też napis, pomalowany wcześniej farbką Silks. Daje to ładny efekt, ale także usztywnia delikatną papierową wycinankę, przez co jest bardziej trwała i trudniej ją uszkodzić.
  


   
Bardzo polecam Wam sięgnąć po kolory i zestawienia kolorystyczne, które rzadko goszczą w Waszych pracach, na pewno będziecie się dobrze bawić :)

Pozdrawiam,
Kasia
Wykorzystane produkty:
   

3 komentarze:

ewinka Nowa pisze...

Piękna, soczyście letnia praca :-)))

IWA pisze...

Ale mi się podoba!

MyArt & Photography pisze...

Pięknie ! I mój ulubiony puder shabby.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)