Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 27 maja 2016

IX Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu

Witajcie Kochani!
Z prawdziwą przyjemnością informujemy – a wielu z Was raczej przypominamy ;) - że już niebawem w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy – najbardziej znana scrapowa impreza roku:

http://zlotwarszawa.blogspot.com/

Zlot tradycyjnie będzie miał miejsce w hali sportowej "Koło" przy ulicy Obozowej, w sobotę 11 czerwca, w godzinach 11-17. Więcej ogólnych informacji o imprezie znajdziecie na stronie organizatorów po kliknięciu w powyższy banerek.
Oczywiście nie może nas tam zabraknąć z naszym stoiskiem, które znajdziecie zaraz po wejściu na salę po lewej stronie w rogu, jak widać na poniższym planie :-)


W związku z tym wydarzeniem mamy dziś dla Was garść istotnych informacji :-) Po pierwsze, jak zawsze zapraszamy na zakupy z rabatem i odbiorem osobistym na zlocie. 


Rabat wynosi 10%, dotyczy wszystkich NIEPRZECENIONYCH produktów i nalicza się po wpisaniu w okienko na kod rabatowy tekstu „zlot2016”. Zakupy z rabatem można robić do wtorku, 7 czerwca i muszą one być opłacone najpóźniej do środy, 8.06.

Ale oczywiście jeśli zlot, to i zlotowy KONKURS! Kolejny majowy długi weekend trwa w najlepsze, więc to chyba dobry moment, aby go ogłosić :-) W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby wybierające się na targi - prace należy przynieść na nasze stoisko – uwaga - najpóźniej do godziny 13.00.
Pierwszą nagrodę – bon do sklepu o wartości 100zł – przyzna nasze scrapkowe jury z udziałem członkiń naszego Design Teamu obecnych na zlocie. Druga nagroda – śliczny wakacyjny zestaw papierów i naklejek firmy Simple Stories - zostanie wylosowana spośród pozostałych zgłoszonych prac. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi około godziny 15.00. – możliwy jest ich odbiór osobisty lub przez upoważnioną przez Was osobę. Wszystkie prace naturalnie zostaną zwrócone ich autorom :-)
A teraz ad rem, czyli co należy zrobić:


Konkurs nosi tytuł „1 + 1”, a to dlatego, że prosimy Was o wykonanie dowolnej pracy, w której wystąpi jedno (i tylko jedno) CZARNO-BIAŁE ZDJĘCIE oraz jedno (i tylko jedno!) SŁOWO. Pamiętajcie – na pracy nie może być więcej zdjęć, nie może też być więcej słów (ani mniej! ;)), a zdjęcie koniecznie musi być czarno-białe. Poza tym pełna dowolność – może to być tag, ramka, layout, shadowbox – o wybranej przez Was tematyce. 

Z wielką niecierpliwością czekamy na Wasze prace, bo co roku zadziwiacie nas swoją niebywałą kreatywnością i dawką talentu. Jeśli jednak nie zdążycie wykonać pracy konkursowej, to też z radością i uśmiechem powitamy Was na scrapkowym stoisku :-) Zajrzyjcie do nas koniecznie! Będą nowości i promocje, będą oczywiście tradycyjnie już papiery za złotówkę oraz spotkanie z naszą ambasadorką Project Life i blogerką Kasią worqshop (w godz. 11-13), która odpowie Wam na wszystkie pytania dotyczące pocket scrapbookingu i pokaże swoje niesamowite albumy :-) Za to o tajnikach mediów, mgiełek i farb porozmawiacie sobie z Anai i zobaczycie na żywo jej niezwykły art-journal. A przede wszystkim – spędzicie miło czas w twórczej i radosnej atmosferze, a to przecież najważniejsze, prawda? :-)

To jak, wpadniecie? ;-)

Pozdrawiamy serdecznie
Marta i reszta zespołu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)