Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 27 czerwca 2016

Here & Now

Hej kochani :)
Na dzisiejszą inspirację postanowiłam przygotować scrapa. Ale ponieważ sporo ostatnio eksperymentuję i próbuję przekraczać swoje własne granice - postanowiłam go przygotować trochę inaczej niż zwykle. Jest zdecydowanie mediowo, ale są to media w minimalistycznym wydaniu.
 
 
Na bazę wybrałam biały gładki papier American Crafts. I na tym w zasadzie kończy się lista scrapowych papierów użytych w tej pracy. Chciałam aby tło było stworzone wyłącznie za pomocą mediów. Całą powierzchnię papieru pokryłam gesso, aby trochę usztywnić papier i uodpornić go na działanie farb. Zrezygnowałam także z moich ukochanych warstw. I zaskakująco - bardzo podoba mi się efekt końcowy :) 
  
 
Dodatki także ograniczyłam do minimum - dwa die-cuty Kaisercraft, tekturkowa gałązka, jeden kwiat i małe metalowe serduszko. Taki to chyba czas w moim życiu, że niewiele i potrzeba i minimalizm, do którego dążę od dłuższego czasu - wchodzi też w to twórcze życie :)   
 
 
Wielokrotnie pisałam już o moim uwielbieniu dla farb i mgiełek Dylusions - i to właśnie dzięki nim ten scrap wygląda tak, jak wygląda :) Żywe nasycone kolory idealnie sprawdzają się jako mocne akcenty. A ponieważ udało mi się skompletować już prawie wszystkie kolory mgiełek Dylusions - czuję, że to nie ostatnia praca w takim stylu ;)


Miłego poniedziałku! Może i Wy wypróbujecie dziś coś nowego? :)
pozdrawiam
Anai

Wykorzystane produkty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)