Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 28 stycznia 2017

Słodki shadowbox od Karoli


Witajcie! 
Jest mi ogromnie miło zaprezentować dziś swoją pierwszą pracę, którą wykonałam jako wsparcie Design Teamu Scrapki.pl, oczywiście wykorzystując produkty dostępne w sklepie.

Jest taki produkt, który niezmiennie podoba mi się od dawna, od dawna też gości na półkach scrapek, a jednocześnie ptaszki ćwierkają, że zostało go już niewiele (spieszcie się!). 
Piękna, dekoracyjna rama - shadowbox Pink Paislee, wykonana ze sklejki, przestrzenna - doskonała do stworzenia dekoracji do wystroju wnętrza lub wspaniałego prezentu dla kogoś wyjątkowego. 


Jestem przekonana, że to doskonały produkt, który świetnie wpisze się w ślubne klimaty, 
ale ja postanowiłam wykorzystać ją do stworzenia ramy - dekoracji ze zdjęciami mojej córki.
Wnętrze mojej ramy to scrap ze zdjęciami Róży w wieku 2 i 12 lat - na zdjęciach moja słodycz, zatem i styl oraz kolorystyka ramy pozostaje w tym klimacie.

Bazę ramy zagruntowałam białym gesso, a następnie przez maskę Crafter's Workshop pokryłam ją pastą strukturalną. Brzegi ramy pokolorowałam nieregularnie na żółto.Do ozdobienia mojej kompozycji wykorzystałam coś, co czasem omijamy w sklepie, 
myśląc, że TE rzeczy to tylko do Project Life lub planerów. :)
Ja bardzo lubię wykorzystywać produkty stworzone do PL czy kreatywnego planowania w zupełnie inny sposób, nie prowadzę albumów PL, nie prowadzę planera, wolę przestrzenne dekoracje, 
zatem zarówno zestawy kart, transparentne przekładki czy naklejki wykorzystuję jako dodatki do budowy przestrzennych kompozycji.


Tym razem sięgnęłam po zestaw przekładek do plannera z kolekcji Posh od Simple Stories, transparentne nakładki na zdjęcia Project Life - Everyday Edition oraz naklejki na rolce od Crate Paper - wszystkie te elementy pocięłam na kawałki lub wycięłam z nich kółka - wszystkie potraktowałam jak dodatki, warstwy w mojej kompozycji, do czego i Was gorąco zachęcam.Chciałabym Was również zachęcić do korzystania z szerokiej gamy kolorów uroczych sznureczków piekarskich Twinery. Wspaniale pomagają dodać nieco delikatnego, ostatniego akcentu w pracy, niekoniecznie wiązanego. Ja sięgnęłam po kolor Strawberry i zwyczajnie zamotałam kilka zwitków sznureczka, a następnie nakleiłam go na ramkę.Mam nadzieję, że udało mi się zainspirować Was do stworzenia przestrzennej dekoracji - taki element wspaniale ozdobi każde wnętrze, a najważniejsze, że możemy stworzyć go w ulubionym stylu i kolorystyce. 


Materiały, których użyłam:


1 komentarz:

Janette pisze...

Beautiful work.x

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)