Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 2 maja 2011

For The Record - ku pamięci

TUSIA_SIGGIE


Życie swojej rodziny dokumentuję scrapami i małymi lub większymi albumikami. Uwielbiam to robić!! Dziś pokażę Wam album, który wydziergałam głównie z kolekcji Echo Park Paper - For The Record. Użyłam papierów i naklejek z tej kolekcji oraz wielu różnych psikaczy firmowanych przez Tattered Angels.

Bazą jest świetny, kopertowy album 7 gypsies. Ponieważ strony są jasne, części nie oklejałam w ogóle papierem, tylko kolorowałam różnymi mediami - głównie Glimmer Mistami od Tattered Angels. Dokładną listę znajdziecie na końcu posta.

Ponieważ zdjęć jest naprawdę sporo, postanowiłam ograniczyć opowiadanie o tym albumie na rzecz pozwolenia Wam po prostu spokojnego obejrzenia całości.


Na okładce pojawiają się także dodatki Tim Holtz - taśma tissue tape oraz Foliage i taśma 7gypsies z kolekcji Lille.


W kilku miejscach pojawiają się nowe wykrojniki Sizzixa - serduszka i motylki.
Kolor Glimmera Lemon Zest doskonale współgra z distressem Mustard Seed - używając tych dwóch mediów można uzyskać fajne, żółte tło.
Tutaj tło także wykonane jest Glimmerami - Key Lime Pie i Patina. Literki i wszystkie inne elementy pochodzą z zestawu For The Record.
Tutaj tło także jest przygotowane mediami - jest to tym razem kombinacja Glimmer Mista Lemon Zest i preparatu firmy Ranger - Color Wash w kolorze Lettuce.
Do wycięcia tego motylka użyłam wykrojnika Sizzix Mini Butterflies. Cały motylek, podobnie jak i strona, zostały potraktowane różnymi mediami - Glimmer Glam Tutu Pink, Glimmer Mistami w kolorach Black Cherry, Vintage Pink, Tea Rose oraz Perfect Pearls Mist w kolorze Sunflower.
Mam nadzieję, że dotrwałyście do końca :) Taki album jest czymś, do czego wracam później można powiedzieć, że bez końca - uwieczniam w ten sposób ulotne chwile, które łatwo zapomnieć w codziennej gonitwie.

Pozdrawiam Was cieplutko
Tusia

A oto lista materiałów:

5 komentarzy:

Catherine SIWCZAK pisze...

This is a great collection and what you've done with is stunning !
Catherine

asica.p pisze...

ooo jaki świetny!!!!niesamowicie energetyczny,bardzo mi się podoba:)
:*

Unknown pisze...

ponaklejasz różne różności, popsikasz tym i owym, niby nie filozofia - a wychodzą ci takie cudne, kolorowe, mega pozytywne albumiki. Czemu ja tak nie potrafię?
Ale tez uwielbiam robić albumy ;o))))

Boei pisze...

Patrzę i podziwiam...:)

madebyviva pisze...

wow - przepiękny!! taki wesoły i optymistyczny, bardzo mi się podoba!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)