Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 16 marca 2013

Tydzień Inspiracji - Wiosna, ach to ty - odsłona 1

Witajcie,
miło mi ogłosić, że dzisiaj rozpoczynamy na naszym blogu Wiosenny Tydzień Inspiracji. Czas już naprawdę najwyższy wyprosić zimę za drzwi i zaprosić do nas wiosnę :) Przed Wami kolejnych sześć dni z cudownymi wiosennymi inspiracjami naszych projektantek – każda absolutnie inna i jedyna w swoim rodzaju, ich kreatywność nie przestaje mnie zadziwiać! - oraz konkurs, czyli szansa na dołączenie do nas i pokazanie własnych prac w wiosennym klimacie. W tym miesiącu proponujemy Wam inne nagrody i inne zasady ich przyznawania niż dotychczas. Tym razem przyznamy AŻ TRZY nagrody. Zwycięzca otrzyma od nas paczkę-niespodziankę z różnymi towarami ze sklepu scrapki.pl o łącznej wartości ok. 50zł, a autorki (lub autorzy) kolejnych dwóch wyróżnionych prac – zestawy papierów. Dokładna zawartość paczek jest niespodzianką, w związku z tym nie odpowiadam na żadne szczegółowe pytania ich dotyczące! ;) Dla porządku dodam tylko, że nagrody nie podlegają zwrotom ani wymianom na inny towar lub gotówkę.
A teraz kryteria wyboru. Będziemy oczywiście kierować się stroną wizualną pracy, ale ponieważ chcemy zachęcić do udziału w naszych konkursach również osoby początkujące, będziemy także brać pod uwagę jej opis, to, co nam o niej opowiecie – może o historii jej powstania, może o zdjęciu, które stało się kanwą pracy, a może o jakimś wiosennym wspomnieniu, które ta praca w Was przywołuje? Jedyna zasada, której należy przestrzegać jest taka, aby praca jednoznacznie kojarzyła się z wiosną :)
Posty, w których prezentujecie swoje prace, można dodawać do kolekcji otwartej dzisiaj za pomocą inlinkz. Kolekcja będzie otwarta do 22 marca do północy. Wyniki konkursu ogłosimy po weekendowych naradach naszego zespołu, w poniedziałek, 25 marca.
Zachęcamy do wspólnej zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace :)

A teraz już pierwsza zapowiadana wiosenna inspiracja, której autorką jest…


Wiosną mamy zdecydowanie więcej spraw do załatwienia i zapamiętania - przyda się zatem coś do zapisywania myśli ulotnych :) Ponieważ przywołujemy wiosnę, mój "zapisywacz" jest iście wiosenny.


Ubrałam go w pastelowe kolorki przy pomocy fantastycznego arkusza Epigram z kolekcji Primy "Divine" oraz kilku akcentów z 7 Dots Studio – "Love Is In The Air". Jak na wiosnę przystało, nie mogło w wystroju zabraknąć kwiatów. Kwiaty na obrazku (pochodzą z kolekcji "Hello Pastel" z arkusza Sugar Cube) wycięłam i podkleiłam tekturą, dzięki czemu uzyskałam coś w rodzaju dużego chipboarda. Stanowi piękną ozdobę mojego "zapisywacza" i chyba jako pierwszy wpada w oko. 


W sąsiedztwie starej bawełnianej koronki oraz kraciastej zielonej tasiemki jest też piękny trójwymiarowy kwiat Primy umieszczony obok cytatu, który bardzo lubię (można znaleźć go na naklejkach kolekcji "Hopefully" 7 Dots Studio). 


Wszystkie warstwy papieru zostały postarzone oraz pobielone, a boki mojego "zapisywacza" oklejone Primową taśmą washi. Można nim z powodzeniem ozdobić jakąś ścianę (w kuchni, pokoju, pracowni), ponieważ ma z tyłu otwór (w oryginale była to jakaś okropna maszkara przeznaczona na ścianę ;) ). I cóż - do wiosny kalendarzowej zostało jeszcze troszkę czasu, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić ją do naszego domu już teraz. Za oknem nieciekawie, więc niech choć w domu już "pachnie wiosną" :)


Pozdrawiam
Betik

Wykorzystałam następujące materiały:
 

A jakie Wy macie pomysły na przywołanie wiosny? A może piękne wiosenne wspomnienia? Czekamy na Wasze prace :)

1 komentarz:

Ewelina Nowak pisze...

Dodałam karteczkę - pierwszy biorę udział wraz z moją pracą w konkursie - jest mi też niezmiernie miło, że mogę ją pokazać wszystkim:) pozdrawiam cieplutko :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)