Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 15 stycznia 2015

Scrap(k)uj z nami - THINK PINK

Witajcie Kochani!
Zapowiadaliśmy Wam już, że od nowego roku pojawi się u nas nowe wyzwanie :)
Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy, zainspirować, lepiej się poznać! Co miesiąc jedna osoba z naszego DT zaproponuje Wam zupełnie inną zabawę, a że mamy naprawdę wspaniałe i bardzo różnorodne DT - można się spodziewać naprawdę wszystkiego :D 
Zaczynamy bardzo kobieco i delikatnie. Autorką styczniowego wyzwania jest JaMajka, która zimowe szaro-bure dni chce nam ocieplić odrobiną różu :) "Think Pink" - to wyzwanie, które daje naprawdę duże możliwości interpretacji - po prostu - musicie w swojej pracy użyć koloru różowego. Nie musi on być kolorem dominującym (choć oczywiście może!), ale zdecydowanie musi stanowić w pracy mocny akcent :-)
Różowy to kolor, który ma wielu zwolenników, ale też na pewno znajdą się i takie osoby, dla których przygotowanie pracy z użyciem tego koloru będzie dużym wyzwaniem.

Linki do Waszych prac możecie zgłaszać na końcu notki, a wśród nich nasze DT wybierze tę jedną najpiękniejszą, której autor otrzyma od nas bon o wartości 80 zł na zakupy w naszym sklepie!
Wasze prace nie muszą zawierać produktów z naszego sklepu, choć oczywiście są one mile widziane ;)
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

JaMajka przygotowała dla nas dwie piękne kartki. W jednej róż zdecydowanie dominuje, w drugiej jest akcentem, kropką nad "i" :) Jak zwykle u JaMajki - jest mediowo, artystycznie, bardzo pozytywnie i kobieco :) 
  A teraz czas na naszych pozostałych projektantów. Mamy jednak dla Was pewną dodatkową zabawę!
Dla osób stale śledzących naszego bloga nie będzie ona zapewne zbyt trudna... Pozostali zawsze mogą spróbować zgadywać :) A warto, bo dla pierwszej osoby, która rozwiąże zagadkę, mamy nagrodę - zestaw cudnych produktów z naszego sklepu. Oczywiście różowych - wybranych specjalnie dla Was z naszego nowego działu "Walentynki" :)
Poniżej znajdziecie prace sześciu osób z naszego DT. Wiadomo już, że nie ma wśród nich pracy JaMajki oraz... jeszcze jednej osoby z DT, ale nie zdradzimy, której ;-) Zobaczymy, czy jesteście w stanie odgadnąć autorów kolejnych prac.
Na zgadywanie macie maksymalnie 24 godziny. Najpóźniej jutro o godzinie 10:00 zdradzimy rozwiązanie :) Na Wasze typy czekamy w komentarzach pod tą notką - uwaga, jedna osoba może zamieścić tylko jeden komentarz z listą projektantów. Nagrodę przyznamy osobie, która jako pierwsza prawidłowo dopasuje projektantów do prac :) 
Czas start!

UWAGA! Zabawa zakończona! Jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła Szydełkiem w oko :) Gratulujemy!

   


  
A teraz Wasza kolej :) Na Wasze prace, zainspirowane tematem wyzwania, czekamy do niedzieli, 25 stycznia do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :)

15 komentarzy:

adziamar pisze...

mój typ: 1 - Kasia, 2 - Nats, 3 - Dorota, 4 - Smile-Art, 5 - Mamajudo, 6 - Anai

handmadebykasiula pisze...

1 Kasia bogatko
2 smile art
3 scrapman
4 nats
5 mamajudo
6 anai

Szydełkiem w oko :) pisze...

1-Kasia, 2-Smile-Art, 3-Dorota, 4-Nats, 5-Mamajudo, 6-Anai :)

Justt pisze...

1. Kasia Bogatko, 2. Smile-Art, 3. Dorota_mk, 4. Nats, 5. Mamajudo, 6. Anai

mosia pisze...

zgaduj zgadula:
1 - Kasia
2- Smile-Art
3- Dorota
4- Nats
5- mamjudo
6- Anai

mina juveler pisze...

1. Kasia 2. Smile Art 3. Scrapman 4. Nats 5. Mamajudo 6.Anai

Aggie pisze...

No to zgadujemy :) 1. Anai, 2. Smile-Art, 3. Dorota_mk, 4. Nats, 5. Mamajudo, 6. Kasia

Marta - scrapki.pl pisze...

Dzięki, Dziewczyny, za wspólną zabawę :) Justyna - Szydełkiem w Oko - gratulacje! Poproszę o adres do wysyłki nagrody na mail marta@scrapki.pl

Unknown pisze...

Ja 100% byłam pewna pracy Kasi :)

Maguda pisze...

Ten albumik.....co za pięknota!!

mru pisze...

A ja miałabym taką propozycję, żeby autorów prac wpisywać najwcześniej następnego dnia - chętnie pozgadywałabym kto co zrobił, dla samej rozrywki, a jeżeli autorzy są uzupełniani tak szybko, to nie mam możliwości, bo na blogi najczęściej zaglądam dopiero wieczorem.

Marta - scrapki.pl pisze...

mru - bardzo dziękujemy za tę uwagę :) Taki właśnie mamy plan na następny raz - wyniki rozpoznawania prac zostaną podane o 10 następnego dnia. A przede wszystkim cieszymy się, że zabawa się spodobała :)

Asia pisze...

Czy mozna zgłosić tylko 1 prace? :)

Olka pisze...

Piękne prace - skusił mnie tez róż ;)

TworzoneWdomu pisze...

Prace przepiękne, oj będziecie mieć trudny orzech do zgryzienia:-)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)