Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 7 stycznia 2015

Sięgaj do gwiazd

Witajcie!
Bardzo się cieszę, że ten rok mogłam zacząć tak miłym akcentem jak dołączenie do DT sklepu scrapki.pl. Przez kolejne dwanaście miesięcy będę Was inspirować swoimi pracami i jestem pewna, że będzie to bardzo owocna współpraca :)

Dzisiaj mam dla Was projekt przygotowany dla przyjaciółki, ze zdjęciem jej ślicznej córki. W mojej pracy wykorzystałam papiery 7 Dots Studio z kolekcji Thoughts Keeper oraz Galerii Papieru - Pierwszy Śnieg. Jak widać, nie jest to kolekcja tylko i wyłącznie do prac zimowych i świątecznych :)


Lubię, gdy moje prace są bardzo przestrzenne, więc każdą kolejną warstwę naklejam na kawałki kartonu lub taśmę piankową. Karton ma tą zaletę, że nie odkleja się i nie zniekształca przy suszeniu nagrzewnicą.


Użyłam również jednego z moich ulubionych pudrów do embossingu Stampendous Shabby White z dodatkiem złotych granulek. Polecam posypać nim kartkę i podgrzać ją od dołu, uzyskamy wtedy ciekawy efekt złotych i białych kropelek.


W swojej pracy wykorzystałam też karty Instagram z zestawu Teresy Collins. Project Life to nie jest zupełnie mój styl, jednak wzorów i kolorów kart jest tak wiele, że można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Tutaj np. wycięłam z jednej z nich złotą brokatową gwiazdę.


Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku i do zobaczenia w kolejnym poście!

Kasia

Wykorzystane produkty:

1 komentarz:

Tenshi pisze...

Fantastyczny!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)