Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 27 września 2010

Nowości - Echo Park Paper - 4 kolekcje

Wspominałam, że oddech od nowości będzie krótki, bo jedynie weekendowy :) I tak właśnie jest. Dziś kolejna porcja - tym razem świetna firma Echo Park Paper. Sprowadziłam 4 kolekcje - dwie letnie i dwie zimowo-świąteczne, czyli dla każdego coś miłego :) Jeśli chcecie zajrzeć na stronę producenta, to zapraszam tu. A teraz - tadam! Oto papiery:

Letnia kolekcja A Walk In The Park jest tak słoneczna, że samo patrzenie na nią poprawia humor :) Zwłaszcza w zderzeniu z mgłą i szarością, która obecnie panuje za moim oknem. Dostępne są zestawy, papierowe elementy, naklejki z alfabetem, naklejki z cudnymi elementami i przepiękne papiery 12x12 cali - czyli kompletna kolekcja.


Kolekcja Life Is Good ma lekko postarzony ale zdecydowanie kobiecy klimat. Dostępna jest również w pełnym asortymencie, czyli pojedyncze papiery 12x12 cali, naklejki z alfabetem, naklejki z elementami, papierowe elementy i zestawy.


A ponieważ zbliża się zima i święta, na półeczkach czekają na Was także zestawy z dwóch najnowszych kolekcji Echo Park Paper: Merry Christmas i Everybody Loves ChristmasŻyczę Wam wspaniałego, radosnego dnia, a naprawdę niebawem, tradycyjnie już - kolejne nowości :)
Tusia

2 komentarze:

PatiS pisze...

aaaaa uwielbiam Echo Park!!!

KOLOROWY ptak pisze...

cudowne kolekcje!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)