Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 22 października 2011

Studio Calico - Jesienny notes

ANAI_SIGGIE

Niedawno obdarowałam przyjaciółkę niewielkim (format A6) notesikiem na tak zwane "Ważne sprawy". Dla każdego inne sprawy są najważniejsze, więc w żaden sposób nie narzucałam treści notesu. Ot - dodałam szczyptę kolorowych dodatków, kartki w kratkę i zapięcie, żeby ważne sprawy nie uciekły.
Właśnie to zapięcie i metalowe narożniki firmy 7gypsies nadają notesowi bardzo fajnego stylowego wyglądu, a jednocześnie sprawiają, że jest po prostu bardziej funkcjonalny.

Muszę też wspomnieć o rzeczy najważniejszej - to pierwszy notes wykonany przy pomocy mojej nowej bindownicy Cinch... Po kilku udanych latach z Bind-it-All (najpierw niebieską, potem różową) zapragnęłam zmiany i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Każdy z tych systemów ma swoje wady i zalety i na pewno każdy z nich znajdzie swoich zwolenników. Jako osoba, która wypróbowała oba - polecam się jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości przed zakupem.
Papiery, których użyłam w tym projekcie, pochodzą z ostatnich kolekcji Studio Calico - Classic i Autumn Press. Już po raz kolejny w ostatnich miesiącach sięgam po papiery tej firmy i stwierdzam, że ogromnie mi odpowiadają. Szczególnie polecam absolutnie uniwersalną kolekcję Classic - znajdziecie w niej szaro-brązowe wzory pasujące praktycznie do wszystkich innych kolorów, co pozwala na tworzenie niezmierzonej liczby kombinacji kolorystycznych. 

Z kolei kolekcja Autumn Press świetnie nada się na jesienne scrapy, kartki czy albumy. A najwspanialsze jest to, że kolekcje te świetnie się uzupełniają 


Po raz kolejny również przekonałam się, że warto chomikować naklejki z różnymi napisami. Przy tworzeniu tego typu notesów zawsze przyda się kilka cytatów, ciekawych gier słownych, czy optymistycznych haseł. Jestem wielką fanką tego typu dodatków.Jak widać notesik jest delikatny, lekko jesienny i chyba całkiem sympatyczny. Mam nadzieję, że zainspiruje Was do tworzenia własnych notesów na sprawy bardziej czy mniej ważne. Wydaje mi się, że bardzo miło jest mieć takie maleństwo pod ręką.

Anai


2 komentarze:

Scrapowe Sosasowisko pisze...

Jest po prostu magnifique! Wspaniale dostać taki notesik od przyjaciółki. Podoba mi się w nim wszystko.

Agi pisze...

BosKI notes! Uwielbiam tą szarą kolekcję Studio Caliko i nawet ją już mam:) oczywiście z Waszego sklepu:) Genialne jest to zapięcie na gumeczkę- zgapię na pewno! :) I w końcu wiem do czego służą te narożniki!

Publikowanie komentarza

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)