Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 26 czerwca 2012

Kto chce wygrać Big Shota? :)

Dziś zapowiadana ostatnia tura wiadomości dotyczących Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego :) Prócz możliwości dokonywania zakupów w sklepie scrapki.pl z rabatem 8% z odbiorem na zlocie (do 28 czerwca), prócz konkursów i fundowanych przez scrapki.pl nagród w loterii (odsyłamy wszystkich zainteresowanych do poprzednich postów na naszym blogu) mamy dla Was jeszcze coś :)Otóż podczas zlotu będzie prowadzone przez Finnabair tzw. Make&Take czyli pokazy, podczas których każdy będzie mógł przygotować własnoręcznie pracę i zabrać ją ze sobą. Podczas Make&Take będą promowane marki Sizzix oraz 7 Dots Studio. Marka Sizzix to producent wykrojników i maszynek do wycinania i embossingu Big Shot, a marka 7 Dots Studio to producent papierów i naklejek do scrapbookingu. Finnabair będzie Wam pokazywać i samodzielnie będziecie mogli wypróbować produkty tych dwóch marek - Sizzix i 7 Dots Studio.

Na zlocie Sizzix jest też fundatorem dwóch nagród - jedną można zdobyć w loterii za samo uczestnictwo w zlocie - po szczegóły odsyłamy na blog zlotu.

Natomiast drugą z tych nagród można otrzymać poprzez sklep scrapki.pl. A oto szczegóły.

Co jest nagrodą?
Nagrodą jest zestaw startowy Sizzix - Big Shot o wartości ok. 469 zł!


Zestaw Startowy Big Shot firmy Sizzix, idealny, aby zacząć przygodę z wycinaniem i embossingowaniem niezależnie od tego, czy tworzysz kartki, albumy, scrapy czy inne około papierowe cudeńka.

W skład zestawu wchodzą:
- Maszyna Big Shot
- Solo Platform
- para Cutting Pads - podkładek do wycinania
- wykrojnik z serii Bigz Die
- 2 wykrojniki z serii Sizzlits Dies
- folder do embossingu - Textured Impressions
- 10 kolorowych kartoników
- DVD z instrukcją

Co zrobić, by mieć szansę na jego wygranie?
Możliwości są dwie:
- należy przyjść na nasze stoisko (scrapki.pl) i dokonać zakupu oraz wypełnić kupon i zostawić na naszym stoisku - na kuponie musi być podane imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu i adres bloga (jeśli ktoś posiada)
- należy wziąć udział w jednym z naszych pokazów Make&Take prowadzonych przez Finnabair oraz wypełnić kupon i zostawić na naszym stoisku - na kuponie musi być podane imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu i adres bloga (jeśli ktoś posiada)


Za każdą z tych aktywności można wypełnić kupon - czyli jeśli ktoś chce i komuś się uda, może łącznie wypełnić dwa kupony - jeden za zakup i jeden za Make&Take. Kupony będą rozdawane bezpośrednio po każdym Make&Take i po dokonaniu zakupu.

Nagrody będą losowane o godzinie 16ej - kupony można zostawiać do tej godziny. Zastrzegamy, że odbiór Big Shota musi nastąpić osobiście podczas zlotu. Jeśli osoba, która zostanie wylosowana, nie zgłosi się po odbiór w dniu zlotu do godziny 16:30 albo nie będzie z nią kontaktu telefonicznego, wylosowana zostanie następna osoba.

Sklep scrapki.pl będzie na stoisku nr 1

Make&Take będą się odbywać w pomieszczeniach nr 7 i 8.


Zapraszamy serdecznie na nasze zlotowe stoisko - na pewno będę ja (Tusia), Finnabair, Encza i Anai - pomiędzy różnymi zlotowymi aktywnościami, pokazami, loteriami, warsztatami mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę, by do nas zajrzeć :)


Tusia

3 komentarze:

Mimowolne Zauroczenia pisze...

Oj jaka szkoda, że nie mogę jechać,
życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w zabawie.

Romantyczka pisze...

ani ja :((

Takaya pisze...

jest o co walczyć! Do Make&take i tak się wybierałam bo chce pomacać wykrojniki! :) Później jak to bywa pewnie wrócę do Scrapków by kupić te co zmacałam :P

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)