Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 31 maja 2014

Pocket Scrapbooking w wykonaniu Asi :)

 

Witajcie!
Na "scrapbooking kieszonkowy" (jak np. Project Life) zerkałam już od dłuższego czasu i choć cały czas chciałam zacząć, to jednak było mi z tym trochę nie po drodze i tak koszulki przeleżały kilka dobrych miesięcy, aż nadszedł w końcu moment, w którym zdecydowałam się na rozpoczęcie swojego albumu. 
Ilość wspaniałych materiałów, właśnie do takiego kieszonkowego scrapowania (czyli za pomocą gotowych kart lub papieru przyciętego na wymiar i przechowywanego w specjalnych koszulkach), które można znaleźć w naszym dziale "Pocket Scrapbooking" lub zamówić przez Przedsprzedaż, jest naprawdę imponująca i z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie (a nawet jeśli nie, to pamiętajcie, że zawsze można napisać do Marty z zapytaniem o wymarzone produkty) :)
Moje pierwsze dwa tygodnie, które chcę Wam dzisiaj pokazać, są stworzone z zestawów We R Memory Keepers, które są absolutnie fantastyczne :D  Nic nie trzeba przycinać, tylko można od razu zabierać się do pracy ze świetnie dopasowanymi kartami! Póki co moje wpisy są dość nieśmiałe i skromne, ale powoli zacznę się rozkręcać :)


Pierwszy tydzień powstał z zestawu Memo, który swoimi nasyconymi barwami i motywem kwiatów idealnie wpasował się w pierwszy majowy tydzień, który, choć troszkę deszczowy, był bardzo wiosenny :)Natomiast oprawiając drugi wybrałam przeuroczy zestaw Inked Rose – oprócz normalnych kart zawiera on też małe kopertki i bardzo fajne ażurowe wzory, które z pewnością zobaczycie w kolejnych tygodniach albumu, również co ciekawe na odwrocie części kart są napisy w języku hiszpańskim, więc jeśli są tutaj jakieś fanki (bądź fani) tego języka, to gorąco polecam! Jak wiadomo "Pocket Scrapbooking" jest formą raczej płaską, dlatego też w jego tworzeniu pomocne były wszelkie dodatki Essentials ze Studio Calico – enamel dotsy, geotagi, serduszka czy kamerki. Choć takie małe i niepozorne, naprawdę zmieniają oblicze całej pracy! Również moje ukochane perełki w płynie i naklejki Illumination znalazły swoje miejsce na stronach ;)

Mam nadzieję, że moje strony się Wam spodobały, bo na pewno podzielę się z Wami następnymi :)
Pozdrawiam ciepło!
Asia

Materiały, które wykorzystałam:

2 komentarze:

mosia m. pisze...

fantastyczne!

Justt pisze...

♥♥♥♥

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)