Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 28 października 2014

Jesienne radości

Witajcie :) 
Dziś chciałabym Wam zaprezentować mój scrap lekko z przymrużeniem oka :) Jesień to taki czas, kiedy próbuję sobie jak najbardziej rozjaśniać dni, cieszyć się drobnostkami i przede wszystkim nie poddawać się przygnębieniu. 
Do wykonania tej pracy wykorzystałam trzy różne kolekcje - "Silva Rerum", "Mix and Match" i "Life Emporium". Na pewno już wiecie, że właśnie łączenie różnych papierów daje mi najwięcej radości :)


To, co było początkowym motorem tej pracy, to media. Przy okazji ostatniej Przedsprzedaży poprosiłam Martę o sprowadzenie kilku nowych mediów Primy sygnowanych przez Finnabair. Przetestowałam je i mogę z całą pewnością polecić. Są to media naprawdę wysokiej jakości! Możecie je zamówić w aktualnej sesji przedsprzedażowej - do 30.10.
Zatem - zaczęłam od naniesienia cienkiej warstwy Heavy Gesso - jest ono gładkie, kremowe i przede wszystkim w ładnym odcieniu bieli. Pracowałam już z różnymi rodzajami gesso, ale to jest po prostu świetne!


Następne medium to Pasta Strukturalna. Miłość od pierwszego wypróbowania! Jest cudowanie gęsta, ma konsystencję smakowitej śmietany ;) Może się Wam wydawać, że biała pasta może z czasem się znudzić, ale nie zapominajmy, że można ją barwić na wiele sposobów. Tym razem wykorzystałam w tym celu ciemnobrązowy proszek Perfect Pearls, a ponieważ pasta ma matowe wykończenie perłowy blask znikł - został tylko kolor. Uwielbiam takie czary :)


Kolejny krok to naniesienie błyszczącego medium żelowego wymieszanego z brokatem. 
To mój najlepszy sposób na ujarzmienie brokatu :) Nic się nie osypuje, brokat pięknie błyszczy i ma gęstą, przestrzenną strukturę.


Oprócz papierów, wykorzystałam także naklejki z kolekcji "Mix & Match" i "Life Emporium". To zawsze wdzięczny dodatek, a o moich przeróżnych sposobach na wykorzystanie naklejek pisałam Wam już w zeszłym roku :) Nic się nie zmieniło - nadal kupuję je przy każdej okazji :) Wiem, że zwłaszcza te z napisami przydadzą mi się przy wielu pracach i zawsze będą bardzo uroczą kropką nad "i" :) 


Mam nadzieję, że moja scrapowo-mediowa praca przypadła Wam do gustu :) 
Dziewczęca, lekko różowa kolorystyka to idealne rozwiązanie na rozświetlenie zimnej jesieni, prawda?

pozdrawiam
Anai

Produkty, które wykorzystałam:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)