Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 14 kwietnia 2017

100% kobiecości z Prima - Rose Quartz

Witajcie! Mam nadzieję, że przed Świętami a także podczas, znajdujecie odrobinę czasu dla siebie - ot choćby aby zajrzeć na nasz blog po kolejne inspiracje. :)

Dziś mam dla Was mini album w kształcie skrzydeł, umieszczony w ozdobnym słoiku.Całość jest bardzo, bardzo kobieca, stonowana, byłaby nawet elegancka, gdyby nie moje zapędy do pochlapania i pogessowania wszystkiego co się da. 
Przede wszystkim jednak całą tę kobiecość, delikatność i grację wycisnęłam z pięknej, najnowszej kolekcji Primy - Rose Quartz. W naszym sklepie znajdziecie zarówno pojedyncze arkusze (niektóre z dekoracyjnymi, foliowanymi akcentami w kolorze różowego złota) a także zestaw 12 x 12 cali, z którego ja korzystałam. W dużym zestawie jest cała masa papieru do wykorzystania, ponieważ wzorów w kolekcji jest 6, a w padzie znajdziecie aż 5 razy ten sam wzór dwustronnego arkusza.
To, co lubię najbardziej w papierach - możliwość wycięcia elementów - grafik, aby wykorzystać je jako dodatki - tutaj sprawdziło się znakomicie. Po prostu wycięłam z arkuszy sporą ilość róż i piórek - niektóre przykleiłam na karty albumu za pomocą kleju a inne na kostki 3D. 


Do ozdobienia okładki oraz słoika wykorzystałam też kwiaty z kolekcji Rose Quartz - Thassos - urocze, niewielkie różyczki w 2 odcieniach. 
Nawet nazwa kolekcji pasowała mi doskonale - z okładki pada papierów wycięłam "Rose" i przykleiłam jako tytuł, nazwę albumu. To dlatego, że album będzie docelowo zawierał zdjęcia Róży - mojej nastoletniej córki. :)Do pracy wykorzystałam te produkty z naszego sklepu:Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować do pracy z tą wyjątkową, kobiecą kolekcją! Koniecznie dajcie nam znać jeśli ją wykorzystacie w swoich pracach! 

~~ Karola ~~ 

1 komentarz:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)