Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 7 października 2012

Candy i konkurs na recenzje

Powoli zbliżamy się do sezonu przedświątecznego - niedługo wszystkie będziemy bardzo zabiegane. Wiele z nas przygotowuje dla najbliższych własnoręcznie wykonane upominki. Z taką myślą zdecydowałam się wybrać nagrody do naszego Candy i konkursu na recenzje.

Mam dla Was trzy książki o szyciu marki Tilda. Pierwsza z nich pokazuje jak uszyć lalki Tildy, druga - króliczki, a trzecia - ptaki. Każda jest w twardych okładkach i zawiera ok. 50 stron. Wszystkie są pełne ilustracji i posiadają wzory wykrojów. Jedynym minusem jest język - holenderski. Oto ich okładki:
Co zrobić, żeby mieć szansę na wygranie jednej z powyższych książek? Otóż - szansy są dwie :)

Napisz recenzję

Napisz w sklepie scrapki.pl recenzję do produktu, który znasz - wszystkie recenzje wezmą udział w losowaniu dwóch pierwszych książek - o szyciu lalek i o szyciu króliczków. Każda recenzja to jedna szansa na otrzymanie książki. Jednym słowem - im więcej recenzji, tym więcej szans :)

Opublikuj poniższą grafikę na swoim blogu

Opublikuj poniższą grafikę na swoim blogu i podlinkuj zwrotnie do tego posta, a następnie wpisz się poniżej w inlinkz (ten niebieski przycisk) - spośród wszystkich osób, które wykonają te czynności wylosujemy trzecią z książek - tę o szyciu ptaków.


Czasu na pisanie recenzji jest sporo - do 26 października. Tyle samo czasu jest na uczestnictwo w Candy poprzez publikację powyższej grafiki. Przed końcem października na naszym blogu opublikujemy wyniki naszej zabawy. Życzymy szczęścia :)

Tusia

6 komentarzy:

Unknown pisze...

Znam język niderlandzki, lecz nie lubię tild, wiec udziału nie biorę :)

Tusia Lech pisze...

:) Po raz ostatni organizujemy konkurs, w którym nagrodą są książki z Tildą - aczkolwiek książka o ptakach z Tildą, czyli flagową lalką Tildy, nie ma nic wspólnego :) Wszystko zależy od tego, czy ktoś lubi szyć, czy nie.

HaftyTiny pisze...

ja się szyć dopiero uczę, sama, więc taka książka z ptaszkami byłaby niezłym początkiem, z lalkami bym sobie chyba nie poradziła, a, że Tildy ubóstwiam to narazie je kupuję, ale może kiedyś uszyję sama:)

HaftyTiny pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Unknown pisze...

Kiedy można się rozkoszować wymownymi ilustracjami i wykrojami, to żaden język nie jest barierą. =)

Unknown pisze...

Oj Tusiu z prawdziwa przyjemnością ustawie się w kolejce. KOCHAM TILDOWE ANIOŁY ,KRÓLICZKI I INNE TILDOWE CUDA. Uwielbiam szyć i eksperymentować .Nie wiem czy umiałabym uszyć taką Anielice tildę czy króliczka ale wiem z cała pewnością ,że bardzo chciałabym spróbować. Pozdrawiam serdecznie Ania.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)